Máte na nose brýle? Nebo v očích kontaktní čočky? A rádi byste se jich zbavili, ale naplánovanou operaci odkládáte, protože na ni nemáte volné finance? Bojíte se, že by zákrok ohrozil váš finanční rozpočet? Nyní nemusíte mít obavy. Oční klinika DuoVize Praha a Oční klinika NeoVize Brno připravily pro své klienty novinku - operaci můžete zaplatit formou splátek - bez navýšení.

neovize a duovize

Zeptali jsme se zástupkyně oční kliniky NeoVize Brno, paní ing. Miroslavy Chládkové na několik otázek, které nás v souvislosti s možností operací na splátky zajímaly:

Proč jste se rozhodli svým pacientům poskytnout možnost vzít si půjčku na operaci očí a co si od toho slibujete?
U nás na Oční klinice NeoVize se občas setkáme s pacientem, který je pro operaci rozhodnut a přitom ji nakonec musí odložit z důvodu nenadálé zvýšené potřeby finančních prostředků. Nebo prostě běžný příjem pacientovi nestačí k uhrazení ceny za operaci a musel by volit mezi spořením a půjčkou. Půjčky jsou v současné době v České republice poměrně drahé a jejich „cena“ se pohybuje mezi 20-39% RPSN.
Proto jsme se rozhodli vyjít našim pacientům vstříc a nabídnout jim laserovou operaci na splátky bez navýšení. Věříme, že tuto možnost potenciální zájemci uvítají a budou tak moci plánovanou operaci podstoupit tak, aby si ještě užili léta nebo slunného podzimu bez brýlí a kontaktních čoček.
Současně laserové operace na splátky mohou využívat také klienti Oční kliniky DuoVize v Praze. Důvody nabídky jsou obdobné.

Od kdy mohou klienti využít možnosti laserové operace očí na plátky?
Naši klienti mohou čerpat tuto výhodu již od začátku července. Nyní je NeoLASIK na splátky ve zkušebním provozu na dobu prázdnin.

Musí pacient platit nějakou „akontaci“? Může ve splátkách zaplatit celou částku za operaci?
Pokud chce pacient využít výhodného časového rozložení splácení ceny zákroku - NeoLASIK na splátky, je podmínkou zaplacení 50% z celkové částky zákroku při operaci.
Druhou polovinu částky za operaci pak klient splácí v pravidelných měsíčních splátkách - a to zcela bez navýšení.

eye

Za jak dlouho musím splatit „dluh“? Jsou pevně stanovené podmínky?
Klient si může zvolit počet splátek zcela libovolně. Avšak závazné je, že částku musí splatit do roka od podstoupení operace a v pravidelných měsíčních splátkách a k pevně stanovenému datu v měsíci.
Je tedy pouze na něm, zda splatí částku ve dvou, třech nebo deseti splátkách.

Může klient zaplatit více než 50% a tak si půjčit třeba jen 30%?
Ano, může. Pokud klientovi „schází“ například pouze 30% z ceny zákroku, pak při operaci zaplatí 70% z ceny. Zbytek částky pak splatí v pravidelných měsíčních splátkách. A sám si zvolí jejich počet. Jen částku musí splatit do roka od podstoupení operace.

Máte od klientů již nějaké reakce?
NeoLASIK na splátky je k dispozici klientům teprve třetí týden, ale již máme první klienty, kteří jej využili. A samozřejmě denně odpovídáme dotazy jako například: zda je opravdu bezúročný, kolik zaplatí navíc, jaké jsou další podmínky, kolik klient zaplatí za zpracování a podobné.

Pro jaké klienty je tato možnost úhrady určená?
NeoLASIK na splátky je určen, jak z názvu vyplývá, pro klienty, kteří se rozhodli podstoupit laserovou operaci očí - NeoLASIK nebo NeoLASIK HD.

Je možné splátky využít pro jakoukoliv operaci?
NeoLASIK na splátky je možné využít pouze na laserové operace očí - NeoLASIK nebo NeoLASIK HD.

S jakým finančním subjektem mají vaše kliniky dohodu, kdo pro vás splátky sjednává? - jedná se o půjčky bez navýšení?
Oční klinika NeoVize poskytuje produkt NeoLASIK na splátky bez spolupráce s jakýmkoliv finančním subjektem. Stejně tak Oční klinika DuoVize při poskytování nespolupracuje s žádným třetím subjektem.
Při splácení klient zaplatí pouze částku, která přesně odpovídá ceně zvoleného zákroku. Uvedu příklad: klient si vybere NeoLASIK HD, jehož cena za obě oči je 48.000,-. Před zákrokem zaplatí 50% - tj. 24.000. Druhých 50% - 24.000,- zaplatí následně v pravidelných měsíčních splátkách, tj. každý měsíc zaplatí 2.000,-. Zaručujeme, že ani o korunu více. :)

Děkujeme paní Chládkové za její odpovědi

Více jsme psali zde:

 

Reklama