to je názor, za který se rozhodně nestydí čtenářka s nickem átéčko. A ke svému jasnému stanovisku přidává ještě veselou příhodu

Moře na mě působí zvláštně. Nemyslím si, že tam někdo jezdí proto, aby posuzoval poprsí žen. Kromě úchyláků samozřejmě. A ti jsou mi lhostejní. Ani já se nedívám na lidi kritickým pohledem. Snad když jsem tam byla poprvé...

Před očekávanou rekreací jsme zběsile cvičila břišní svalstvo, záda, nohy, ruce...abych si až tam všimla, že lidé jsou lhostejní k těm rozpláclým tělům, které se snaží získat barvu, kterou se doma budou chlubit. Chvíli jsem se divila, že ruské turistky se opalují ve spodním prádle a je jim fuk, že tělesné proporce přesahují míry i váhy modelek asi o sto procent.

Na dalších dovolených už jsem si nevšímala plavek ani proporcí. Vyhledávám si místa pro opalování, kde není hodně lidí, i když vím, že člověk se nejlépe schová v davu. Já dav ale ráda nemám. Tak si hledám místa, kde si odpočinu i od lidí.

Jo a opaluji se nahoře bez. A je mi opravdu jedno, jestli to někdo odsoudí.

Opaluji se nahoře bez i u nás, ne na veřejných koupalištích, tam nechodím.

A mám i veselou příhodu.

Byli jsme se synem u potoka, vytékajícího z lesa. A byli jsme tam téměř sami, než přijela dáma v letech s manželem a třináctiletou vnučkou. Ta se po chvíli, když dokomandovala svého muže, jak si má lehnout a čím se má namazat, přišla za mnou a začala mi vykládat, že se mám obléknout, že oni mají jinou výchovu a že tohle tedy ne, protože její vnučka se stydí kolem mě projít do vody.

Tak jsem se oblékla, sice nerada a pozorovala „jinou výchovu“. Baba komandovala dál. Ani se nedivím dívence, že se drze ozývala. Nechtěla kolem mě projít, protože voda tam byla ledová a holce se tam fakt nechtělo.Baba se předváděla, osmělovala se jako stará sokolka a pištěla přitom jako mládě dravce. Pak si konečně lehla. Manžela pro jistotu navigovala, aby se otočil obličejem k říčce a pak usnula.

Na druhý břeh přjieli dva kluci a dívka. Nafoukli míč a házeli si. Dívka si sundala tričko i s podprsenkou. Pán na lehátku patřící k té protivné ženštině se celý rozzářil a já pochopila, proč chtěla, abych se oblékla. Museli jsme domů a já toho litovala, protože jsem už neviděla pohled té ženy na jejího přešťastného muže.

átéčko

Milá átéčko, díky za otevřený názor a pěknou příhodu

Text nebyl redakčně upraven

Reklama