Bulvár

Opalovala jsem se v otevřené „rakvi“


Myslím, že mám se samoopalovacími přípravky zkušenost, jako mnoho dalších žen. V naději na krásné opálení jsem se natřela poměrně drahým přípravkem a očekávala slibovaný - již po jednom natření viditelný - výsledek. Výsledek viditelný byl - ale ne na těle, pouze na rukou, které jsem měla flekatě hnědé ještě měsíc. :)

Jako ještě větší odbornice jsem se projevila ve snaze získat opálení v solárku. Opaluji se poměrně dobře, přestože jsem světlejší typ. V zimě však vypadám, jako bych žila zavřená pod zemí ve sklepě - příšerně bledá. Proto jsem se odhodlala k návštěvě solárka a nadšeně se slunila každý týden 5-10 minut. Nikdo mi ovšem neporadil, jak se mám do solárka položit atd., proto jsem se vesele opalovala v otevřené „rakvi" a divila se, proč jsem sice hezky prohřátá, ale pořád mám svůj tradiční syrovátkový vzhled. :)


Milá nepoučená bledulko, tak to je dobré. :-))))

   
16.05.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. avatar
    [2] OlgaMarie [*]

    Když jsem poprvé v životě byla v solárku zachránit,co se dá,vybavil se mi film"Předčasný pohřeb"a já místo,abych si zdřímla,doufala,že se nic nezasekne a podaří se mi odklopit víko "rakve".

    superkarma: 0 16.05.2007, 14:30:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme