Moc hezké vysvětlení vzniku své přezdívky, zaslala čtenářka Onohlo. Původně vlastně nepatřila jí a vznikla v průběhu těhotenství, více už ale prozradí čtenářka sama...

Zajímavým způsobem vznikla přezdívka čtenářky Onohlo. Jakým? To si přečtěte níže...


Pěkný den všem ženám-in,
Moje přezdívka onohlo vznikla díky mému těhotenství. S přítelem jsme seděli na gauči a vybírali jméno pro našeho prcka. Ještě jsme nevěděli, zda budeme mít chlapečka nebo holčičku a tak jsme mu vymýšleli i „pracovní“ přezdívku. Chtěli jsme něco originálního, jelikož tak budeme nazývat několik měsíců naše miminko. Pořád jsme se nemohli na ničem dohodnout, když v tom jsem ucítila pohyby a nadšeně ze sebe vyhrkla „ono hlo“ :-) . S přítelem jsme dostali záchvat smíchu. No, a jelikož se nám tenhle pracovní název zalíbil, až do porodu byl náš prcínek nazýván onohlem. A mně se tato přezdívka zalíbila na tolik, že jí stále používám. Možná si i tak ráda připomínám dobu těhotenství.
Onohlo

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části našíVěrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama