Zdraví

Ono se to ale lehce řekne a hůře udělá: konstatuje čtenářka Puzzlicek

Zhubnout už nyní, od března, se snaží čtenářka Puzzlicek. A i přes veškeré nástrahy kolem, jde na to celkem dobře. Ostatně posuďte sami v zaslaném příspěvku.

Dobrý den přeji! Co se týče mého hubnutí do plavek – snažím se o to před každou dovolenou. Ono se to ale lehce řekne a hůře udělá. Pokaždé jsem začínala tak měsíc nebo dva před plánovaným odjezdem – efekt byl sice vidět, nicméně na dovolené jsem se opět zakulatila během necelého týdne – tam se přeci nebudu omezovat, jídla a pití co hrdlo ráčí, zákusky a skvělé vychlazené pivo…no jo, all inklusive zájezd má své nevýhody. Domů přijíždím opět „rozteklá“ a můj dvouměsíční redukční systém je k ničemu.

Teď jsem ale šla do sebe a snažím se hubnout od března. Ne, že bych držela vyloženě hladovku, jen jsem pozměnila jídelníček, par nezdravých a vysoce kalorických jídel jsem vyměnila za jídla téměř totožná, nicméně co se týče kalorií, bylo jich tam o dost míň. Snažím se také jíst poctivě a to v několikahodinových intervalech. A věřte nebo ne – hubnu! Sice pomaleji, ale hubnu! A to mě těší. Přeci jen do dovolené mám času dost no ne?

Má snaha je však občas narušována rodinnými oslavami, kde se do mě snaží příbuzenstvo vecpat co největší porce všeho. I když několikrát řeknu, že jsem „syta“, musím si vzít jinak bych urazila… No tohle mi vcelku na všech oslavách vadí. Člověk pak musí jíst i to, co by si doma v životě nikdy neukuchtil (napadá mě taková hodovací slavnost ve filmu slunce seno erotika:D ). Ale to už je jiné téma – třeba na příště.

Takže, sečteno a podtrženo hubnu, pomalu s rozvahou, ale hubnu. Nejhorší je, že mi to všichni dokola kazí – zítra jsme pozvaní na jednu grilovačku a člověk se prostě nad vůní krásně opečeného masíčka neudrží. To potom zapomínám na veškerou zdravou stravu a dám si pořádně do těla!

Pěkný den přeje
Puzzlicek

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

Tělová kosmetika AVON

   
08.04.2011 - Příběhy - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] SNÍŽEK [*]

  grilované masíčko,to bych se taky neovládla,mňam!Sml21

  superkarma: 0 08.04.2011, 13:50:05
 2. avatar
  [3] bonda [*]

  Já jsem byla popelnice při mém synkovi nejedlíkovi. Člověk se s tím tak dělal a pak by to měl vyhodit? Teď už to vyhodím.

  superkarma: 0 08.04.2011, 13:49:03
 3. avatar
  [2] SNÍŽEK [*]

  Dante Alighieri — #1 nepomohlo by hned po dojezení poděkovat a odnést talíř do dřezu?

  superkarma: 0 08.04.2011, 13:48:27
 4. avatar
  [1] Dante Alighieri [*]

  Můj tchán si taky myslí, že jsem popelnice, nejlépe bezedná. Když dojím, bez optání mi sune na talíř další jídlo. Nedá se to řešit jinak, než říct "děkuji, už nechci" a fakt nejíst. On na to sice většinou nereaguje a nosí dál, ale to už není můj problém. Jednou jsem nechala roztéct polárkový dort, co mi naložil. Sml80 Přece mi pak kvůli němu nebude dva dny špatně.

  1. na komentář reaguje SNÍŽEK — #2
  superkarma: 0 08.04.2011, 11:51:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme