klinika

Rádi bychom vám představili velmi zajímavý a odborně propracovaný projekt pro všechny, koho trápí atopický ekzém. Jako redakce jej chceme doporučit. Pokud vás postihl ekzém, na těchto stránkách najdete otázku na vše, co vás trápí. Popřípadě dáte podnět ke zpracování problému nebo odpovědi na to, co na stránkách chybí a stojí za to to doplnit.

Seznamte se tedy s Online klinikou pro atopiky, staňte se jednoduchou registrací jejím členem, zapojte se do klubu lidí se stejným problém, jako máte vy. Využijte vše, co vám členství přinese - zhlédněte odborná a velmi srozumitelná videa, zapojte se do diskuze, zeptejte se odborníka. Vše najdete na http://www.atopickyekzem.org/optin/.

Účinná Trojice - řešení pro atopiky.

Pro děti i dospělé s atopickým ekzémem je tu opravdu něco nového. Navíc je tato metoda bezpečná. Nezahrnuje ve svém jádru kortikoidy ani nic podobného.

Účinná Trojice se skládá ze tří částí:

  • Promazávání
  • Režim, neboli dodržování pravidel
  • Topický imunomodulátor (to je mast)

O promazávání a režimu jste možná už slyšeli. Byly tu již dříve, nicméně stále se vyvíjejí a s dnešními znalostmi, metodami a produkty mají mnohem vyšší účinnost než dříve. Novějším tématem jsou však imunomodulátory.

O Účinné Trojici je projekt Online Kliniky pro Atopiky, neboli OKA http://www.atopickyekzem.org/optin/. Tento systém Vám může umožnit zbavit se příznaků atopického ekzému i po celý rok.

I tak se ale může stát, že dojde ke krátkodobému zhoršení. Často to bývá proto, že když je nám dlouho dobře, přestaneme být v režimu důslední. V tom případě je přeci jen nutné využít záchrannou brzdu a na krátkou dobu kortikoidy použít. V kurzu na http://www.atopickyekzem.org/optin/ se však o nich dozvíte hodně, abyste se jich nemuseli v těchto případech bát.

Chceme Vám zpřístupnit celou tuto trojici tak, abyste ji mohli aplikovat a těšit se ze života, který atopický ekzém jinak neumožňuje.

OKA i Účinná Trojice jsou obě pro vás

Všechny informace jsme připravili a budeme připravovat tak, aby tomu všichni rozuměli. Tedy velmi srozumitelnou formou.

A pokud se obáváte, že Účinná Trojice pomůže jiným, ale zrovna vám ne, tak toho se také nebojte a zkuste to. Jak se říká, nic za to nedáte a já si myslím, že litovat nebudete.

Přednášejí špičkoví odborníci

Odbornou část kliniky a tedy i vstupního kurzu mají na starosti lékaři - dermatologové, kteří patří mezi špičky v léčbě atopického ekzému u nás i v mezinárodním měřítku. Můžete je vidět v přednáškových videích. Jsou to:

Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA

Předseda ČESKÉ DERMATOVENEROLOGICKÉ SPOLEČNOSTI, Dermatovenerologická klinika 3. LF UK a FNKV Praha

MUDr. Nina Benáková

Dermatologická ordinace, Medicínské centrum Praha, Dermatovenerologická klinika 1.LF UK Praha

MUDr. Štěpánka Čapková

Dětská dermatologická ambulance, Dětská poliklinika, FN Motol, Praha

MUDr. Radek Litvik

Kožní oddělení FN, Ostrava

Tak pojďme na to

atopikTeď vás čeká vstřebat hodně informací. Připravili jsme pro vás na tomto webu kurz, ve kterém vám pomocí videí, tvořících celkem čtyři lekce, vysvětlíme vše, co potřebujete vědět.

Doufám, že vás neotráví troška teorie na začátku. Je důležitá pro to, abyste pak věděli, proč a jak funguje léčba. Věřte mi, že především dobré znalosti vám dají možnost nad atopickým ekzémem vyhrát.

Až kurzem projdete, porozhlédněte se po tomto webu. Najdete tu sekce, do kterých neustále doplňujeme nová doporučení, fotografie, režimová doporučení a spoustu dalších zajímavých věcí.

Pokud vás obsah našich edukativních stránek zaujal, budeme rádi, když se zaregistrujete - získáte tím přístup do všech odborných videí.

Budeme rádi, když se zapojíte do debat, napíšete nám email o svém problému. To je pro nás velmi důležité. Vaše otázky nám totiž dávají šanci aby OKA mohla co nejvíc pomáhat, jelikož víme, co vás trápí a jaké informace připravovat.

Nemůžeme bohužel řešit individuální případy. To je možné pouze při osobních návštěvách a ty v rámci OKA nenabízíme. Pokud nám ale napíšete, slibujeme, že si váš komentář pod článkem přečteme a na jeho základě připravíme další videa nebo texty.

Pište také o vašich úspěších s Účinnou Trojicí. Pokud nám je dovolíte na webu zveřejnit, rádi to uděláme. Víme, že život s rozvinutým atopickým ekzémem není často snadný a každé povzbuzení, každá naděje je důležitá. Vaše úspěchy pomohou ostatním uvěřit, že cesta existuje.

Pusťme se tedy do prvního videa! Přeji vám, aby byl pro vás život s příznaky atopického ekzému co nejdříve minulostí! První video kurzu najdete na http://www.atopickyekzem.org/optin/.

Reklama