Bulvár

Ondřej Brzobohatý oslaví narozeniny s Táňou Kuchařovou na muzikálu o Villonovi

Modelka Táňa Kuchařová si doslova zamilovala úspěšný muzikál Já, Francois Villon v Divadle Na Jezerce. Proto do divadla zavítá kvůli příběhu středověkého rebela znovu spolu se svým partnerem Ondřejem Brzobohatým, který k němu napsal hudbu.

Tentokrát na počátku února, kdy má skladatel 31. narozeniny. „Oslavy nijak zvlášť neprožívám. Ale je příjemné, že představení se hraje zrovna v tuhle dobu. Věřím, že se Táně bude líbit i podruhé,“ říká Brzobohatý.

v

Spolu s Ondřejem Brzobohatým vytvořili muzikál o Villonovi - původní českou novinku Jiří Hubač a Pavel Vrba. Nastudoval jej režisér Radek Balaš. Titulní roli francouzského básníka hraje Martin Písařík. Kateřinu, hlavní ženskou postavu, ztělesňuje Petra Vraspírová. „Je to výborné představení. Silné a strhující, plné emocí a vášní. Muzikál je to lehce netradiční, ale určitě diváky potěší “ říká principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský. Ve Villonovi dále hrají Petr Kostka, Jana Malá, Petr Vacek, Peter Strenáčik, Tomáš Petřík, Ondřej Černý a Tomáš Vaněk.

n

„Jsem rád, že muzikál Já, Francois Villon existuje, že lidé na něj chodí a že ho mají rádi. I pro mě je to srdeční záležitost.  Villon je odkaz po Jiřím Hubačovi a Pavlu Vrbovi. A je důkazem toho, že muzikál se dá hrát i na menším jevišti. “ vyznává se Ondřej Brzobohatý.  Loňský rok považuje za vydařený. „Stihl jsem toho hodně a teď je pro mě nejaktuálnější příprava mého sólového alba,“ dodává.

 Inscenace je věnována nedávno zesnulým Jiřímu Hubačovi a Pavlu Vrbovi, kteří se na jejím vzniku autorsky podíleli. Divadlo Na Jezerce uvede muzikál Já, Francois Villon 6. února. A další představení Villona se na této scéně hrají i v březnu.    

Více na www.divadlonajezerce.cz

   
17.01.2014 - Kultura - autor: red

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme