Chtěla bych se s Vámi podělit o zkušennosti s charitou. Také mám na lednici spousty magnetků od různých prodejců, všechny jsou od Občanského sdružení Život dětem a Podporuji dětství bez úrazů. Dá se říci, že tyty prodejce i vyhledávám a ráda si od nich magnetek koupím. Také "Měsíčkový den", mám již dlouho zapsaný v diáři a naplánuji si cestu do města, jen abych si přinesla domů ten "čerstvý".

V souvislosti s rakovinou podporuji každoročně i jeden hospic v den zjištění rakoviny u mého dědečka, který na ni později zemřel. Nemohu si toho dovolit moc, žiji z invalidního důchodu, přestože mi ještě není 40 let.

O charitě bych chtěla napsat i z druhé stránky. Není to tak dlouho, co se naší vesnicí prohnala ničivá povodeň. Spousty rodin dopadla velice špatně, včetně mých rodičů. Našel se však člověk, resp. rodina, která právě pro mé rodiče zorganizovala finanční sbírku. Nikdy bych nevěřila, že budou něčeho takového schopni. Je to moje spolužačka z VŠ v Českých Budějovicích spolu s manželem, který si to vše vzal na starost.

Do dnešního dne nám zaslali 22 000Kč, což je pro nás významná pomoc. Velice bych jim touto cestou chtěla všem poděkovat, protože přispívají lidé, kteří nás vůbec neznají. Rozhodli se takto adresně proto, že ví, kde úpeníze skončí. Já jim na oplátku posílám fotky, jak postupuje rekonstrukce domu, hlavně obytné části.

Vážím si jejich pomoci a moc jim za to děkuji a Pavlovi a Andy, hlavním organizátorům, kterým se v neděli 19.9. narodila dcerka Eliška, na kterou doma čeká 3 tetý Pavlík, přeji, aby byli spolu všichni dlouho šťastni.

Ondrasek74

Text nebyl redakcí upraven.

Eliška a Pavlík si vybrali skvělé rodiče. Vím určitě, že budou mít krásný život.

Co říkáte na charity a různé sbírky?

redakce@zena-in.cz

Reklama