Smutnou vzpomínku na své nenarozené miminko zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Ondrasek74. Takto ke svému nicku přišla...

Zajímavou a smutnou vzpomínku na nenarozené miminko zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Ondrasek74...


Má přezdívka mi bude navždy připomínat...

Dobré ráno všem ženám-in, všem do redakce i Jakubovi do postýlky.
Dneska bych vám všem chtěla napsat, jak jsem já přišla ke své přezdívce v magazínu Žena-in. Je to velice prosté, zvolila jsem si ji sama. Bylo to pro mě velice těžké období a právě v něm jsem narazila na tento web. Původně jsem chtěla znát jen názory jiných žen, později jsem na stránky začala chodit stále častěji a číst příběhy dalších čtenářek. Jednou mě napadlo, že také přispěji příspěvkem. A tak se stalo to, že jsem se po nějaké době zaregistrovala i já. Ale chtělo to nějaký nick, pod kterým budu v ženském magazínu vystupovat.
 
Hodně z vás již jistě zná můj příběh, ale něco zde ještě nepadlo nikdy. Vždycky jsem si strašně přála miminko, od malička pro jistotu dvojčátka. Stalo se pár nehezkých věcí a tak na dvojčátka nikdy nedošlo. Přesto se stalo, že jsem i přes veškeré potíže otěhotněla. Čekala jsem chlapečka. Vybrala jsem mu jméno Ondra, přestože v širokém příbuzenstvu se u nás takové jméno nevyskytuje. Pak ale přišel jeden černý den a můj Ondrášek mě opustil, aniž by si to někdo z nás dvou přál. Jeho vývoj byl předčasně ukončen ve 21. týdnu a nikdo mi nedokázal říci, co se stalo. Proležela jsem několik dní v nemocnici a pořád nemohla uvěřit tomu, že se to stalo, že si ho nikdy nepochovám, nepolíbím, nepovozím v kočárku..... Chodil za mnou psycholog, ale já jen probrečela celé dny.
 
Doma jsem pak hledala pomoc na internetu a narazila i na tento ženský web. Když tedy přišel čas, zvolit si svou přezdívku, jednoznačně padlo jméno Ondrasek přidala jsem k tomu rok poslední dvojčíslí z data mého narození. Tak jsem aspoň tady navždy spolu. Ondrášku, posílám Ti tam někam do nebíčka, kde teď jsi, velkou pusinku, kterou jsi nikdy nedostal Tvoje máma.
 
Ondrasek74

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama