Bulvár

Ondrasek74 chce cestovat

Je to již hodně dlouho, co jsem si nějaké předsevzetí dávala, ale pro příští rok jsem se rozhodla opět je aktualizovat. I když to není předsevzetí jen pro rok 2011 ale v tomto roce bych chtěla začít.

Dříve to bylo takové to, zhubnu, budu víc sportovat, ale zdá se mi to všechno již tak přízemní (nikoho tím nechci urazit), že s tím můžu začít kdykoliv.

V poslední době jsem hodně rekapitulovala a zjistila, že se chci podívat na několik míst a to je Bergen-Belsen, koncentrační tábor, kde byla moje babička a zažila tam určitě spoustu zla a bolesti, Osvětim, kde zemřelo asi nejvíce lidí no a nakonec to bude Jeruzalém, místo narození Ježíše.Tam ale nechci jet sama a budu hledat paťačku.

Nevím, jestli to zvládnu všechno v tomto roce, ale budu se velmi snažit se na tyto výpravy řádně připravit a zažít možná i něco nevšedního.
Ondrasek74

Text nebyl redakcí upraven.

A jaká jsou vaše předsevzetí? Pište na adresu

redakce@zena-in.cz

   
30.12.2010 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Dimsy [*]

    To jsou ale smutné cesty. Mám naplánovanou už několik let veselejší. Do Pražské ZOO. Naposled jsem tam byla někdy před patnácti lety, když byly děti malé. Že bych si to dala jako předsevzetí, že se tam konečně podívám.Sml22

    superkarma: 0 30.12.2010, 15:01:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme