Zdravím všechny in-ženy v posledním dni roku 2010. Že můžeme psát o čemkoliv, tak to je fajn. Je to totiž velice zajímavé téma.
Tak já začnu. Doufám, že se všem bude dařit v roce 2011 velice dobře a dál se budeme bavit při čtení příspěvků od čtenářek magazínu. Třeba i nějaké čtenářky přibudou. Jo a ty soutěže jsou strašně fajn. V životě mám asi dost smůlu, ale tady jsem měla již 2x štěstí, tak doufám, že jsem si to nevybrala do konce života.
Pevně věřím taky tomu, že se letos dočkám přírůstku do rodiny, i když to nebude biologický a navzdory všem doktorům se o něj budu starat jak nejlépe budu umět. Vždyt jsem o to bojovala přes dva roky. Co říkáte březnu? To by šlo, ne? Venku už bude pučet jaro /sníh už bude dávno pryč, nebojte/, já si budu pyšně vykračovat s kočárkem a ostatní do něho budou nakukovat tak, jak jsem to dělala několik let já.
A navzdory všem lékařským prognózám se uzdravím, protože mi pomůže právě to mimčo. Nebudu mít čas běhat po doktorech a tak budu zdravá jako řípa.

A vůbec, všichni budeme zdraví, protože od března nás stejně asi nebude mít kdo léčit, nebo než se na nás dostane řad, tak už jejich lékařskou pomoc nebudeme potřebovat.

Co Vy na to?

"Dívej mami mikuláš má koule." Samozřejmě myslel ty na stromečku.

Placneme si na to, že se bez lékařů obejdeme? Já plácám první.
Ondrasek 74


Nooo, Mikuláš si taky plácne - koulema :-))) Míša

 

Reklama