Bulvár

„Ona mi dá blechu a já jí na oplátku veš!“

Dětská bezprostřednost je odzbrojující. Na svůj výlet s malými dětmi v ZOO si vzpomněla čtenářka Puzzlicek. O veselou příhodu nebyla nouze, i když v té chvíli jí zrovna moc k smíchu nepřišla. Ale tak už to chodí.

Hezký (i když deštivý den) všem! Toto téma mi vyloženě sedlo do noty. I když vtipy moc vyprávět neumím, ráda se jim zasměju. Nejvíce mě ale dokážou rozveselit historky na vlastní kůži zažité. A že umí nejlépe a bezprostředně pobavit děti, o tom snad nemusíme ani diskutovat.

Minulý víkend jsme se rozhodli pro návštěvu zlínské ZOO Lešná. Máme to tam všichni moc rádi, a jelikož já i švagrová máme doma malé pidižvíky, domluvily jsme si malý rodinný výlet. Ona s dvěma slečnami, já s malým raubířem.

Švagrová se mi svěřila, že před dvěma měsíci holky donesly ze školky vši, jak náročné je zbavit se jich, to všichni, kteří se s tímto problémem potýkali, jistě vědí. Naštěstí šampony proti vším pomohly a holky se své krásné blonďaté hřívy nemusely zbavovat.

Chodili jsme po areálu ZOO, až jsme se dostali k tolik oblíbeným opicím. Jelikož byl vskutku pěkný víkend, ZOO byla plná zvědavých návštěvníků, které jako nás také zaujaly opičí kusy - od házení jídla všude kolem až po dovádění ve výšinách. Zraky jsme upřely na jednu opici jen kousek od nás. Ta se hrozně drbala.

Maličká byla pochopitelně děsně nadšená, že vidí opičku tak blízko sebe, když jsme jí však napomenuli, ať se od mříže trošku posune, nebo na ní hodí opička nějakou svoji blechu, duchapřítomně před zraky (a především sluchy) všech prohlásila: ,,Ona mi dá blechu a já ji na oplátku veš!“

Můžu Vám říct, že se kolem nás začali návštěvníci vzdalovat a opovržlivé zhnusené pohledy říkaly vše. A jak všem vysvětlíte, že holka žádné vešky dávno nemá? Dělat, že dítě k nám nepatří, jsme nemohli. Proto jsme ji chytili za ruku a táhli od všech znechucených návštěvníků pryč. Ale opravdu jsme se v tu chvíli chtěli kolektivně všichni do země propadnout!

Puzzlicek

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Hezká příhoda. I když věřím, že v té chvíli vám moc do smíchu nebylo.

Máte také nějakou veselou historku, milé ženy-in? Tak honem, pospěšte, ať ji stačím vydat. Dnes máme opravdu bohatou příspěvkovou úrodu

redakce@zena-in.cz

   
21.07.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] enka1 [*]

    Sml16Proč jste šli pryč, takhle volno už u opiček nebudete mít nikdy.

    superkarma: 0 21.07.2011, 15:29:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme