Rodina

On-line rozhovor na téma psychika a neplodnost

gestObavy, zklamání, pocity selhání, pochybnosti o smyslu vlastní existence, stud i deprese trápí mnoho žen i mužů, kterým se nedaří spontánně počít potomka. Mnohé páry také čelí velkému tlaku okolí, ať už o jejich problému ví či nikoliv. Centrum reprodukční medicíny GEST nabízí možnost účastnit se on-line rozhovoru s psycholožkou Markétou Rokytovou, a to v pondělí 11. 10. 2010 od 10.30 do 12.00 hodin na adrese: http://www.gest.cz/cz/rozhovor.php?
Rozhovor bude probíhat zcela anonymně, bez registrace tazatelů.

Zájemci mohou podkládat nejrůznější dotazy na téma - jak se žije s neplodností, ale i jak zvládat obavy z těhotenství, mateřství, otcovství, atd. PhDr. Markéta Rokytová na tyto otázky ráda odpoví.
V České republice je zhruba 15 % párů neplodných. Většinu z nich tato nemoc velice trápí, přitom psychika hraje důležitou roli ve snaze počít miminko. Centrum reprodukční medicíny GEST nabízí svým pacientkám a pacientům pomoc psycholožky zdarma.

O Centru reprodukční medicíny GEST

gestCentrum reprodukční medicíny GEST patří mezi renomovaná soukromá pracoviště v Praze. Pod jednou střechou je zde soustředěna IVF laboratoř, gynekologické ordinace i zákrokový sál. Pacienti se dočkají nejen špičkové lékařské péče, ale také citlivého, diskrétního a individuálního přístupu.

Více na www.gest.cz.
Na FACEBOOK stránkách http://www.facebook.com/vsechnamiminka naleznete vedle novinek z oblasti reprodukční medicíny především odpočinkové fotografie, videa a odkazy.

   
11.10.2010 - Těhotenství a porod - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme