Čtenářka Marcela není zastáncem sexu na jednu noc, ale bez porušení tohoto pravidla, by nepoznala muže svého života.  

Pěkné dopoledne všem-dnešní téma ,jako kterékoliv jiné,mě opět zaujalo a rozhodla jsem se napsat svůj příběh.
Náš vztah se vyvíjel velmi rychle.přestože nejsem zastánce sexu na jednu noc,nebo střídání partnerů,jednou jsem to porušila a vyplatilo se.
Je to už skoro 20 let,co jsem zůstala se 2 dětmi.manžel mě opustil kvůli starší ženě.Připadala jsem si hrozně-většinou chlapi odchází k mladším.Byla to pro mě po těch letech,co jsme spolu byli opravdová rána a zařekla jsem se,že chlapa nechci už do konce života vidět.
Ale člověk míní,život mění.
Po asi dvou letech,kdy jsem byla sama,mě kamarádka pozvala na silvestra.Děti byly u bývalého manžela a tak po krátkém přemlouvání jsem pozvání přijala.Nemám ráda velké bujaré večírky,ale rozhodlo hlavně to,že se slavilo doma a měl tam být pouze přítel kamarádky a jeho svobodný kamarád.
Večer se velice vydařil,jsem téměř abstinennt,ale přece jen jsem něco málo vypila a to asi napomohlo tomu,že jsem k ránu přijala pozvání toho kamaráda k němu do bytu.
A dopadlo tak,jak si asi můžete domyslet.Skončili jsme v posteli.Po vystřízlivění jsem se velice styděla.Taková přece nejsem.připadala jsem si jako děvka.Navíc byl o několik let mladší.Myslela jsem si že až odejdu,oba na ten úlet zapomeneme.Opak se ale stal pravdou.Začali jsme se scháze.Asi po půl roce jsem ho představila dětem.Navzájem si padli do oka a tak se k nám přestěhoval.
Po téměř 13 letech soužití,kdy už byly děti dospělé,jsme se rozhodli,že se vezmeme.Letos na silvestra to bude 17 let,co se známe a příští rok oslavíme páté výročí svatby.
Takže náš silvestrovský úlet se vyplatil a můžu říct,že i po 17 letech svého manžela miluju a mám v něm velikou oporu,přestože je mladší.
                Krásný den-čtenářka Marcela
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji Marcelo za váš příspěvek. Z vašeho textu vyplývá, že ne všechna pravidla, kterými se ženy řídí, jsou efektivní. Tak třeba to, co jste psala v úvodu. „Nejsem zastánkyní sexu na jednu noc.“ Vidíte, kdybyste se tím řídila, tak byste o štěstí přišla. Proto je to pravidlo veskrze špatné, nežádoucí a měla byste mezi ženami šířit, že sex na jednu noc je dobrý a štěstí přináší.

Za nás muže děkuji! Tedy za sebe ne, jsem zadaný (většinou si pamatuji, že jsem ženatý), ale za všechny svobodné a nezadané muže děkuji, také za všechny na služebních cestách, v lázních apod.

Téma dne zní:

  • Jak rychle se vaše vztahy vyvíjely, či vyvíjejí?
  • Jak si myslíte, že by to mělo trvat dlouho, než spolu skončí milenci v posteli?
  • Poprvé až po svatbě? Není to jako kupovat zajíce v pytli?
  • Za jak dlouho by se měl vztah posunout z chození v manželství?
  • Znáte nějaké krásné, nebo odstrašující příklady, krátkých unáhlených známostí, nebo dlouhých „uchozených“ do nudy?

Je toho hodně a vy máte jistě nepřeberně historek a zkušeností, tak se těším na vaše příspěvky.

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním. Prý květina žádnou ženu neurazí, a tak se můžete na jednu krásnou těšit. Pošlu vám ji asi již zítra odpoledne, protože on-line obchod, kde květiny objednávám, slibuje doručení ještě týž den kamkoliv po ČR.

Reklama