Bulvár

On je žena! Nebo už zase ne?

Když jsem nastoupila do prvního ročníku střední školy, šla jsem do toho s vědomím, že je to škola převážně dívčí. Moc kluků se do oboru sociální správy nehrnulo. Trvalo sotva pár týdnů, než jsem si všimla, že jiná třída vlastní chlapa. Nebyl to extra krasavec, ale byl to prostě kluk a byl nadosah. Nosil tzv. „skejťácké“ oblečení, pro které jsem měla slabost.

Potkávali jsme se na chodbě několikrát denně a já o něj skoro vždy okem (případně jinou částí těla) zavadila. On mi to začal vracet. A já jsem, snad právem, pojala přesvědčení, že by z toho mohlo něco být.

Docela mě potěšilo, když jsme se školou mířili na chmelovou brigádu a jeho jsem zahlédla v autobuse. „Tuhle příležitost ke sblížení si nenechám ujít,“ řekla jsem si.

Po dvou hodinách jsme dojeli do zapadlé vesnice, vyskákali z autobusu a nechali se „roztřídit“ do pokojů asi po deseti lidech. Kluci a holky zvlášť. O to větší šok to byl, když se ON přihnal do našeho pokoje a zabral si postel vedle mě. Než jsem stačila sundat ten výraz bezprecedentního idiota a nasadit něco inteligentnějšího, objevila se ve dveřích další spolubydlící a slovy mířenými k NĚMU: „Jééé, Pavlíno, ty bydlíš s náma?“ mi nasadila výraz někoho, komu právě řekli, že Ježíšek neexistuj (těm, kteří to dosud nevěděli, se omlouvám).

Nikdy jsem ho/ji nepoznala blíž. Jenom vím, že na maturitní ples už dorazil jako muž s velkým M v občance. Říkal si Milan. Jenže do toho už bych asi nešla.

Cítila jste se někdy oklamána? Byly věci nakonec jinak, než se na první pohled zdálo? Nebo si naopak vy sama libujete v matení veřejnosti? Napište nám o tom! Svůj příběh můžete doplnit také fotkou, pokud se vám předmět doličný podařilo zvěčnit. Svoje příspěvky na téma „zdání klame“ posílejte do 14.00 hodin jako vždy na e-mailovou adresu:

redakce@zena-in.cz

Došlé příběhy budeme v průběhu celého dneška zveřejňovat. Na ty nejzajímavější čeká odměna!

vyhra

 

   
05.11.2009 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] kometa [*]

  já školní lásky to bylo super, ale tohle bych taky nerozdýchala. moc by mě mrzelo, že člověj jterý se mě moc líbí je holkaSml15

  superkarma: 0 05.11.2009, 10:29:02
 2. [3] rae [*]

  mám podobný zážitek - bylo nám šestnáct - s kamarádkou jsme potkaly vysokého, štíhlého, pohledného kluka - tak se ptám - Kdo to byl? To byla.... No a za pár let byl z Martiny Marek a mně to přišlo naprosto normální. Byl klukem už tenkrát. A jestli bych do toho šla? Jo - nevnímala jsem ho jako holku, tak proč ne.

  Váš Milan je na tom úplně stejně - a je to ten nejlepší důkaz pro sexuologa - možná by se měl takhle ptát při žádosti o změnu pohlaví - Balil vás někdy někdo v domnění, že jste muž/žena?

  superkarma: 0 05.11.2009, 08:22:29
 3. avatar
  [2] enka1 [*]

  Oklamána mnohokrát, ale ne fyziognomií.

  superkarma: 0 05.11.2009, 08:18:05
 4. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml52 tak to muselo být velký zklamání Sml52Sml52Sml52

  Jsem se učila obor prodavač-ka potravinářského zboží, měli jsme ve třídě dva kluky, jé ty byli obletováni námi Sml52

  superkarma: 0 05.11.2009, 08:04:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme