Velký lichotník, který umí říkat hezká slovíčka, je manžel čtenářky Kytinkak. Tak, když se občas potrkají, si potom udělají pěkný večer se sladkou tečkou...

Je důležité, aby chlap uměl ženě říct hezká slovíčka - to je usmiřovací návod čtenářky Kytinkak...


Přeji krásné usmiřovací páteční ráno všem ženin-kám i tobě Jakube.
Já jsem ve znamení kozoroha a manžel beran. Tak se občas stane, že se potrkáme. Naše spory byly vždy kvůli dětem nebo jeho rodině. Myslím, že všude občas nastane nějaká ta výměna názorů. Já jsem dost tvrdohlavá. Já, když se kousnu, tak dokážu dlouho být naštvaná. Ale manžel ten néé. Ten vždy umí přijít a jedním slovíčkem je po zlobě. Nevím jak to dělá, ale on je fakt můj opak. A jsem tomu moc ráda. Samotného ho mrzí, že ví, že mám pravdu, ale někdy to odnese, aniž by s tím mohl něco udělat. Takovou rodinu jako má on nikomu nepřeji. Ať už tchýně nebo její kopie jeho bratr. Vím, že za ně nemůže a snažím se mnoho věcí překousnout, ale vše dělám jen kvůli němu. Když si vše ujasníme, uděláme si moc hezký večer. Manžel má rád víno, tak ho máme doma opravdu dostatek. Posedíme, pomuckáme se a vše skončí moc hezky. Myslím, že každá žena pookřeje po hezkých slovíčkách a to ten můj mužský umí, proto jsem s ním už pomalu 30 let. Teď, když už jsme zůstali sami, máme doma klid, občas mu vynadám, že krmí bafíky čím by neměl, ale to je prkotina.
Takže já mám usmiřování krásné každé, ale už dlouho žádné nebylo, není důvod se usmiřovat. Nehádáme se.

Život je klidnější a veselejší.
Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. 11. 2012: Nejkrásnější usmiřování

  • Zavzpomínejte na své nejkrásnější usmiřování!
  • Proč jste se tenkrát pohádali?
  • Kdo přišel za tím druhým první, usmířit se?
  • Jak usmíření proběhlo?
  • Zhojilo usmiřování rány z hádky zcela, jen částečně, nebo nic nevyřešilo?

Své příběhy posílejte e-mailem na adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 16. 11. 2012 do 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce, tedy chcete-li mít šanci na získání dárku - usmiřovací erotické hry Laškování od firmy Albi.

laškování

Reklama