Přijměte prosím tuto naši omluvu.

Milé čtenářky, chceme se prostřednictvím této zprávy omluvit výherkyním ze soutěže, kterou jsme pro vás zrealizovali, partnerem byl slevový portál www.vykupto.cz. Při vyhodnocení výherců došlo z naší strany k omylu – výherkyně, které měly dostat kredit na nákup v hodnotě 50 Kč, dostaly od nás zprávu, že získaly výhru v hodnotě dvakrát vyšší, to znamená 100 Kč. Této chyby si navíc bohužel nevšimla naše kolegyně Zuzana z obchodního oddělení, která měla soutěž a celou komunikaci na starosti.

Na chybu se přišlo teprve tehdy, kdy portál Vykupto správně, dle naší vzájemné dohody a podmínek soutěže, přiřadil kredit správný, ale nižší. Výherkyně byly právem rozhořčeny, že získaly špatnou hodnotu kreditu. Navíc se do této situace ještě promítl fakt, že kolegyně Zuzka už u nás nyní nepracuje a správné vyřešení tohoto problému před odchodem podcenila.

Chceme tedy výherce uklidnit, že získají kredit, který měli dle původního e-mailu získat. Je naší chybou, že naše kolegyně výherní e-maily rozeslala špatně. Portálu vykupto.cz, kterému jsme tímto zmateným jednáním způsobili špatné renomé, se tímto také omlouváme. Aktuálně řešíme náhradu navýšení kreditů, které výherkyně získají.

Děkujeme za pochopení situace, která se běžně nestává.

Klára Křížová

Reklama