Styl

Omládněte díky své krvi! Krevní plazma jako elixír mládí

Trend vyhlazených svěžích obličejů bez jediné vrásky a hladké pevné pokožky můžeme vidět všude okolo nás. Těžko se ubránit pocitu, že bychom neměli usnout na vavřínech a začít se sebou také něco dělat. Málokdo kdo z nás má však odvahu jít pod skalpel nebo do sebe nechat píchat chemickou „lahůdku“ jménem botox. Je tu však i jiná možnost. Jedinečná švýcarská technologie biologického omlazení pokožky RegenPlazma dokáže omladit pokožku na buněčné úrovni za pomoci vaší vlastní plazmy, obohacené o krevní destičky. Mládnout účinně a přirozeně nebylo nikdy dostupnější.

Základním principem této technologie je bio-stimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce. Vědecké výzkumy prokazují, že stárnutí pokožky obličeje je způsobeno právě přirozenou ztrátou kolagenu, která je spojena s hydratací pleti a snižující se aktivitou kolagenových buněk. Naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené. Vše, co je k tomu potřeba, je odstředit ji z pouhých 8ml pacientovy krve a aplikovat v místě potřeby.

prsa

„Švýcarská technologie RegenPlazma neboli PRP – plazma bohatá na krevní destičky – je dosud nejčistší formou aplikace krevní plazmy za účelem omlazení pleti, při níž dokážeme aktivovat až 80 % vlastních růstových faktorů. Na rozdíl od jiných metod navíc nepoužívá žádné chemické aktivátory, což eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance. Princip je založen na poznatcích dlouhodobého vědeckého výzkumu a demonstrován na množství klinických studií. Pomocí RegenPlazmy lze ošetřit jemné vrásky, unavenou pleť či kruhy pod očima. Může však také posloužit k celkové revitalizaci, omlazení pleti a řešení problému vypadávání vlasů,“ zhodnocují švýcarskou technologii omlazení odborníci kliniky estetické medicíny Mediestetik.

Pleť je po ošetření RegenPlazmou na pohled i pohmatu jemnější, zdravější, více hydratovaná a viditelně nasycená zdravím.  Svraštělá pokožka se vypíná, vrásky se vyhlazují, tmavé kruhy pod očima mizí a hlavně pleť dál nestárne. Protože jde o naši vlastní krev, nevznikají žádné nežádoucí reakce a po ošetření není ani třeba schovávat se před světem, protože procedura nezanechává žádné stopy.

 S metodou platelet rich plasma designovanou švýcarskou firmou Regenlab pracujeme na Klinice GHC již více než 3 roky, k velké spokojenosti našich klientů. Vývoj metody a historie použití platelet plasmy v medicíně trvá již 30 let, nejde tedy o žádný neprověřený postup. Metoda je naprosto bezpečná. Aplikace není vhodná pouze při onemocněních krve či závažných nemocích,“  uvádí MUDr. Nina Koutná, dermatoložka na Klinice GHC Praha. „Největší pozitivum vidím v  bezpečné aplikaci, trvalých změnách a pozvolném nástupu efektu, který nemění rysy obličeje, jen zjemní a omladí pokožku,“ doplňuje její kolegyně, dermatoložka   MUDr. Tereza  Gabryšová.

prsamalyoci

Celé ošetření trhá zhruba 45-60 minut. Rychlost reakce je individuální a řídí se přirozenými odlišnostmi v rychlosti odpovědi na buněčnou stimulaci u každého z nás. Je však pravdou, že se efekt dostavuje již po prvním ošetření. Největších výsledků se dosahuje po ošetření druhém. Obecně se doporučuje proceduru opakovat třikrát ve třicetidenním intervalu.

Zdroj fotek: Mediestetik s.r.o.

   
07.11.2013 - Krása - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [7] mmysulka [*]

  ještě mám čas

  superkarma: 0 07.11.2013, 22:25:26
 2. avatar
  [6] hermína [*]

  http://www.ghc.cz/cs/esteticka-medicina/plazma-terapie.html

  superkarma: 0 07.11.2013, 20:05:26
 3. avatar
  [5] Gloria [*]

  glady — #1 Bohuzel jsem ale na strankach kliniky nenasla zadne komentare tak nevim

  superkarma: 0 07.11.2013, 13:32:07
 4. avatar
  [4] Gloria [*]

  glady — #1 Jak je videt tak vice informaci se dozvis na Google, osobne mam take zajem, no uvidimSml30

  superkarma: 0 07.11.2013, 13:30:51
 5. avatar
  [3] glady [*]

  peetrax — #2  obvykle myslím vážně co píšu a říkám.....

  myslela jsem , že s tím má třeba někdo tady zkušenosti...jestli tě můj dotaz pobuřuje či obtěžuje...tak promiň

  superkarma: 0 07.11.2013, 12:17:21
 6. avatar
  [2] peetrax [*]

  glady — #1 kdybys myslela vážně to, cos napsala, tak to ani nepíšeš, ale spíš si to vyhledáš na googlu, ne? Sml58

  1. na komentář reaguje glady — #3
  superkarma: 1 07.11.2013, 12:08:47
 7. avatar
  [1] glady [*]

  Zajímalo by mně, kde všude se u nás tato metoda používá a zda je dostupná finančně.Sml22

  1. na komentář reaguje peetrax — #2
  2. na komentář reaguje Gloria — #4
  3. na komentář reaguje Gloria — #5
  superkarma: 0 07.11.2013, 11:49:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme