Zdraví

Olynth Aromatherapy – klidný spánek, volné a snadné dýchání

Tři bylinné součásti Olynthu Aromatherapy – eukalypt, mentol a kafr – byly vybrány tak, aby co nejúčinněji uvolňovaly dýchací cesty

Olynth Aromatherapy je elektrický odpařovač s výměnnými polštářky s obsahem aromatických olejů – mentolu, eukalyptu a kafru, které mají zklidňující účinky na nosní sliznice. Elektrický vaporizér pomáhá při rýmě a nachlazení a je určen zejména na noc. Celých 8 hodin uvolňuje přírodní složky, které průběžně pročišťují nosní průduchy, a tím zlepšují kvalitu spánku. Olynth Aromatherapy může sloužit také jako prevence k posílení dýchacích cest v období chřipek a nachlazení.

Olynth Aromatherapy je bezpečný moderní produkt na přírodní bázi s jednoduchou obsluhou. Z ochranného obalu vyjmete polštářek s bylinnými silicemi, vložíte jej do vaporizéru a zasunete do elektrické zásuvky. Intenzita závisí na vzdálenosti od zdroje, velikosti místnosti a síle větrání. Efekt se dostavuje do 60-90 minut. Vhodné pro dospělé a děti od 3 měsíců.

Tři bylinné součásti Olynthu Aromatherapy – eukalypt, mentol a kafr – byly vybrány tak, aby co nejúčinněji uvolňovaly dýchací cesty, a tím napomohly klidnému spánku.

Blahovičník kulatoplodý (Eucalyptus globulus – strom původem pocházející
z Austrálie) – eukalyptový olej je jeden z nejúčinnějších při všech dýchacích obtížích, jako jsou například nachlazení, viróza, rýma, bronchitida, astma. Čistí vzduch a dezinfikuje, tlumí migrénu, podporuje koncentraci. Posiluje imunitní systém. Australští domorodci, odkud obrovský strom, z jehož listů se získává silice, pochází, věří, že má kouzelné léčivé vlastnosti a vyhání i negativní energii.

Máta peprná (Mentha piperita L.) – kříženec divoce rostoucích druhů (zejména máty vodné, klasnaté a dlouholisté). Pěstuje se v několika kulturních odrůdách ve většině evropských zemí na velkých plochách. Sbírají se listy a bohatě olistěná nať, z nichž se získává mentol, který má osvěžující a protizánětlivé účinky. Mátová silice se používá k inhalacím při rýmě, zánětech hrtanu a průdušek nebo jako kloktadlo. Příznivě působí na nervovou soustavu, proti křečím trávicího ústrojí a nadýmání, a také jako prostředek k povzbuzení chuti k jídlu.

Kafrovník lékařský (Cinnamomum camphora) – strom, pocházející z pobřeží východní Asie. Je však pěstován i mimo svou domácí oblast, například na Srí Lance, v Brazílii a v jižní Africe. Z listů, dřeva i kůry se získává kafr, jehož osvěžující vůně pomáhá při nachlazení, kašli, bronchitidě a chřipce. Často se také používá ve formě různých mastí nebo balzámů.

Více na www.svobodapronosy.cz

   
13.11.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] Sluníčko sedmitečné [*]

  Čističky vzduchu jsou perfektní, já usnu, když je kolem mě čerstvý vzduch. Nemám ráda přetopené prostředí a suchý vzduch, dráždí to mé dýchací cesty.

  superkarma: 0 09.12.2015, 11:10:35
 2. avatar
  [7] Juana [*]

  Používám vibrocil kapky, lepší neznám.

  superkarma: 0 13.11.2007, 22:15:53
 3. avatar
  [6] MEK [*]

  používám kapky

  superkarma: 0 13.11.2007, 17:06:26
 4. avatar
  [5] Amálie [*]

  Nasivin kapky nebo sprej mi dělá nejlíp. A do zásuvky bych si nestrčila nic, co se vdechuje.

  superkarma: 0 13.11.2007, 11:05:16
 5. avatar
  [4] Zuzča [*]

  Já ho používám co má mládě rýmu a dřív ji měla klidně i 14 dní a teď po třech dnech je bez ní. Jenom to nemáme puštěnou celou noc, ale než se jde koupat, zapnu do zásuvky a jak jde spát (cca 60 minut je přístroj v provozu) vytáhnu ze zásuvky je fakt klid

  superkarma: 0 13.11.2007, 10:18:49
 6. [3] Jasmína [*]

  Kapičky mám, tohle ještě neznám

  superkarma: 0 13.11.2007, 07:59:05
 7. [1] Rára [*]

  Vyzkouším

  superkarma: 0 13.11.2007, 07:34:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme