.

Olympionici zahájí beachvolejbalovou sezónu v Beachklubu Ládví

Novinky

Olympionici zahájí beachvolejbalovou sezónu v Beachklubu Ládví

Beachvolejbalová sezóna startuje o tomto víkendu turnajem Staropramen Cool Český pohár v Beachklubu Ládví. O vítězství v nabité mužské kategorii se poperou dva nejlepší české páry Hadrava, Kubala s Kufou a Dumkem. V ženách se představí nová dvojice, složená z olympioničky Lenky Háječkové a Diany Žolnerčíkové, aktuální vítězky kontinentálního poháru v Litvě. Vstupné je zdarma a pro rodiny je připraven bohatý doprovodný program, soutěže a skákací atrakce pro děti.

Beachvolejbalová sezón

Zahajovací turnaj českého poháru s celkovou dotací 100 tisíc korun pro vítěze přilákal většinu české špičky. Na písku v Ládví se o víkendu 16. - 17. května představí olympionici Kubala s Háječkovou nebo vítězové kontinentálního poháru družstev Dumek s Kufou, Hadrava a Diana Žolnerčíková. Finálové zápasy jsou naplánované na neděli, ženy od 13.30 a muži od 15.00.

Na diváky čekají mobilní tribuny, dětské hřiště, nafukovací a skákací atrakce, pétanque, to vše zcela zdarma! Na neděli je připraven doprovodný amatérský turnaj smíšených dvojic o postup do finálového turnaje na FIVB Beach Volleyball World Tour Prague Open na pražské Štvanici!

Beachvolejbalová sezón

Partnery turnaje jsou Staropramen Cool, Český volejbalový svaz, Havní město Praha, Městská část Praha 8, Oakley, Neumann, Metaxa, Monstera International, ITS Billa Travel, Adidas a E.On.

Beachvolejbalová sezón

Více na http://www.beachklubladvi.cz/

Beachvolejbalová sezón

   
13.05.2015 - Redakční novinky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme