Děti a mléčné výrobky, to je věčné téma. Řešíme nejen to, aby naše děti mléčné výrobky jedly, ale také aby jim chutnaly a aby byly zdravé.

Mléko a mléčné výrobky by měly být zastoupeny v dětském jídelníčku každodenně a to v několika porcích. Hlavním důvodem je přirozený obsah vápníku, vitamínů a kvalitních bílkovin.

Dnes Vám představíme dětské výrobky mlékárny Olma, která pojala výrobu a prezentaci dětských mléčných výrobků velmi netradičně a poutavě. Téměř každý její výrobek, který je určen dětem, má velmi specifický a přitažlivý vizuál a jeho součástí je něco navíc, co děti upoutá.

Dětská řada produktů byla uvedena na trh rodinkou kreslených postaviček z prostředí farmy.

OlmaPostavičky jsou z dílny výtvarnice Romany Andělové, autorky znamých Krkounů a televizního projektu Bambuli TV. Olmíci - lidé i zvířátka jsou charakterově vykresleni tak, aby si každé dítě našlo to své oblíbené, kterému bude v příbězích fandit. Kromě děvčátka Oli a chlapce Otíka mohou děti potkávat také vtipně vykreslené rodiče, kravičku, oslíka, čuníka, slepičky, ovečku a další zvířátka

Pokud tedy svým dětem koupíte Olmíky, máte jistotu, že se nejen kvalitně a zdravě nají, ale dáte mu možnost dalších kreativních aktivit.  Například na víčku obalu mohou děti doplňovat texty zvířátkům do komiksové bubliny, texty lze pak zasílat na web www.olmici.cz. Tato webová stránka je dalším bonusem, který Vám společnost Olma přináší. Nabízí  interaktivní online hry, soutěže, ale také informace pro rodiče i děti, které jsou pravidelně obměňovány. Základním tématem stránky jsou pravidelně umisťované komiksové příběhy z farmy - zejména kolem dětí Otíka a Olinky, jejich rodičů a všech zvířátek.

Představme si tedy dětskou řadu produktů Olmíci

  • Olmíci jogurtoví

olmíciJemný jogurt v ochucení čokoláda a vanilka ve veselém atraktivním balení, doplněný víčkem s barevnými čokoládovými bonbónky.

Jogurt obsahuje průměrně 4 % tuku a i při tomto relativně nízkém obsahu tuku má výrobek plnou, lahodnou chuť a pevnou, krémovitou konzistenci. Aby vyhovoval i dětem, které nemají rády kyselé jogurty,  je použita speciálně vybraná jogurtová kultura, která zaručí jemnou chuť po celou dobu trvanlivosti. Samozřejmostí je, že obsahuje živé jogurtové bakterie, kvalitní ochucující složky a neobsahuje konzervační látky.  Jediná „éčka“ ve výrobku nesou čokoládové bonbónky, je to daň za jejich barevnost. „Éčková“ barviva uvedená ve složení bonbónků pochází z přírodních zdrojů nebo jsou jejich kopií.

  • Olmíci Maty

olmíciSmetanová přesnídávka s oříškovým nugátem Olmíci MATY je určena především nejmenším spotřebitelům. Její balení, chuť, obsah tuku... to vše jí předurčuje jako ideální výrobek pro malou, zároveň i vydatnou svačinu mezi hlavními jídly. V přírodě, doma, ve škole, prostě kdekoliv. Dvě na sobě položené vrstvy oříškočokoládového a smetanového krému potěší každý mlsný jazýček. Neobsahuje lepek.

  • Olmíci drink

olmíciJedná se o jemný probiotický nápoj s probiotickými kulturami v ochucení vanilka a jahoda-malina. Je použita vyvážená kombinace 3 probiotických a 2 jogurtových kmenů kultur od předních firem. Obě ochucení jsou jemně podškrtnuty chutí medu. Chuť je plně přírodní, bez použití aromat. Je toho dosaženo vysokým obsahem ovoce u ochucení jahoda-malina (7 % ovoce ve výrobku). Ochucená vanilka obsahuje bourbonskou vanilku, tj. rozemleté lusky vybrané odrůdy této odrůdy. Jemná a plná sladkost tohoto ochucení se výrazně liší od výrobků s použitím syntetických aromat a není dosažena zbytečně vysokým dávkováním cukru. Samozřejmostí je nepřítomnost jakýchkoliv konzervantů. K barvení jsou použity koncentráty ze zeleniny, výrobky tedy neobsahují žádná, a to ani v náznaku, kontroverzní barviva.
Nápoje mají 0,7 % tuku, jsou zdrojem plnohodnotných bílkovin, přispívají k dennímu příjmu vápníku.

Reklama