A máme tady jedne malý roztomilý trapásek na dnešní téma, o který se s námi podělila čtenářka s nickem Aviaki. Děkujeme

Hezký den, ve své velikosti - jsem vysoká a statná (to jsem zdědila po tatínkovi - ale tohle téma už tu bylo) někdy mám trochu problémy s hezkým oblečením. Teď jsem objevila v Takku kolekci Maxi Blue - jednak tam mají šmrncovní věci a jednak mi většina věcí je velká :-) - to vždy potěší, když z kabinky musím jít pro jiný kus nikoli proto, že je mi to malé ale naopak.

Dnešní téma mi připomnělo nedávný zážitek z nakupování (bylo to v létě). Musím předeslat, že s mojí maminkou mám dobrý vztah, ale ona si občas nevidí do pusy a taky mě (dle svého názoru velmi jemně) dost často upozorňuje, že bych měla něco shodit. Jinak máme známou přibližně mé velikosti, a ta je proslulá svými hláškami. Tolik na úvod.

Zrovna jsem potřebovala nové plavky a sešlo se to, že maminka jela nakupovat se mnou. Vešly jsme do obchodu hledala jsem plavky, a ona na celé kolo prohlásila: "Olina vždycky říká - nemáte něco na hrocha?". No, prodavačky to vydýchávaly chvíli, já o trošku déle.

Hezký den - i kila navíc je nutno umět nosit :-)

Aviaki

To mi připomnělo mojí maminku a mé dětství. Ta mě zase vytáčela hláškou: "nemáte něco tady na žábu?"To jsem se už jako malá propadala studem

Máte také nějakou historku, která by se hodila k dnešnímu tématu? Klidně se s ní svěřte, budeme rádi, když nám napíšete cokoliv, co se týká oblékání, velikostí a módy

redakce@zena-in.cz

Reklama