Milá redakce, k příspěvku mě inspirovala Selinka komentářem k dnešnímu příspěvku od TTT. Čuch na slevy? Ohromná věc. Ano, ale k čemu?

Odpovím stručně. K tomu, abyste utratili spoustu peněz za zboží, které jste ani nechtěli a ani je vlastně nepotřebujete. Takhle mě vyškolil leták z Hypernovy. Inzerovali tam Něco, už nevím co! Čas jsem měla a autobus k Hypernově jezdí zdarma každou půlhodinu. Tak jsem tam vyrazila pro ono Něco, už nevím co. Projížděla jsem mezi regály a jé tohle stojí tady jen ...Kč a tohle také! A krásně se mi plnil vozík. U pokladny jsem zaplatila přes 13 stovek a ještě jsem si musela koupit 2 igelitky, kterých mám doma hromadu a padají  na mě v předsíni ze skříňky  vždy, když ji otevřu.  Přece je nevyházím!

V autobuse domů jsem nějak znejistěla přemýšlením, že jsem něco zapomněla. Samozřejmě, že jsem si vzpomněla na ono Něco, už nevím co, pro které jsem tam původně jela. Takže letáky s nabídkou slev už nečtu. Ale na stole mám vyúčtování telefonu se slevovými kupóny do ... na 5%, 10% a 15%  a do dalších obchodů a na cestování dokonce 40% do několika evropských měst...Takže kdybych se tu pár dnů neobjevila, jela jsem zas někam využít slevový kupón a dám vědět, na kolik mě sleva přišla.

Hezký den!

OlgaMarie

Pozn. red.:Text nebyl redakčně upraven


Také už před letáky zavírám oči. To má člověk hned pocit, že něco potřebuje. Vždycky se dá něco takového v letácích najít! :)

  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama