Přečtěte si, jaké nespravedlnosti se příroda dopustila na ženách, když jim nedopřála to potěšení čurat vestoje. Vyhrajte knížky Olgy Suchomelové: Pivo které strašilo a Nepáchejte dobré skutky i s autorčiným autogramem!

V úryvku z knihy Nepáchejte dobré skutky, si můžete přečíst o nespravedlivosti, které se příroda dopustila na ženách. Autorkou povídky je Olga Suchomelouvá (alias naše čtenářka Bludička). Vy můžete vyhrát její dvě knihy: Pivo, které strašilo a Nepáchejte dobré skutky.

První úryvek: Ženský to maj těžký I.

Tato věta ve vás možná vzbudí pocit, že následující vyprávění se bude hemžit povzdechy a stížnostmi na to, jak to ženské mají s těmi chlapy složité - no, znáte to: Jsou bordeláři, člověk aby po nich věčně uklízel, nic si nepamatují a na otázku „Co máš na světě nejraději?“ neodpovědí (správně) „Tebe, moje znejmilejší!“ , ale zamyslí se a prohlásí, že svíčkovou od maminky.

Já bych se však chtěla věnovat úvaze nad těžkostmi, které musejí příslušnice ženského pohlaví snášet proto, že je Stvořitel neobdařil - tak jako muže - výsadou čurat vestoje.

poznáváš nového přítele,
Reklama