Domácnost

Olej z divoké růže pro vaše vlasy


Naše vlasy jsou každodenně vystavovány různým druhům námahy a zátěže. Vzpomeňme třeba jen na slunce, mráz nebo vítr. Dobře jim nedělá ani každodenní kartáčování, vysoušení fénem, kulmování nebo žehlení.

Když se k tomu všemu přidá ještě nesprávná životospráva, působení volných radikálů a trocha stresu, může se stát, že budou vlasy suché, nevýrazné a bez lesku. Řešení nabízí nová řada Gliss Kur Nutri-Protect od Schwarzkopf & Henkel. Složení těchto přípravků obsahuje unikátní ochrannou recepturu, která v sobě spojuje olej z divokých růží a proteiny. Tím vaše vlasy posiluje a chrání. 

 

Gliss Kur Nutri-Protect

Pokud jsou vaše vlasy suché nebo nadměrně zatěžované a chybí jim lesk, vyzkoušejte novou řadu Gliss Kur Nutri-Protect. Její speciální složení vlasy vyživuje a posiluje jejich strukturu. Současně působí i zvenčí, protože pokryje každý jednotlivý vlas velice lehkou vrstvou, která chrání před poškozením vnějšími vlivy.

Nová řada výrobků Gliss Kur Nutri-Protect vyživuje a ošetřuje vlasy s využitím unikátní ochranné receptury obsahující olej z divokých růží a proteiny. Tato receptura vlasy zjemňuje a zároveň posiluje jejich strukturu od kořínků až po konečky. Při pravidelném používání se navíc sníží roztřepenost konečků vlasů až o 90 procent a zvýší se postupně jejich pružnost. Mikrojemná ochranná vrstva pokrývá každý vlas zvlášť a působí jako ochranný štít proti vnějším vlivům a škodlivým látkám. Tím zajistí krásné, zdravě vypadající a zářivě lesklé vlasy. 

Portfolio nové řady Gliss Kur Nutri-Protect:

  Regenerační šampon Nutri-Protect, 250 ml – dodá vašim vlasům až o 140 % více lesku, vyživuje a chrání. Doporučená maloobchodní cena je 75 Kč.

  Regenerační balzám Nutri-Protect, 200 ml – umožňuje snadnější rozčesávání vlasů, které navíc získají viditelnou pružnost – až o 90 % méně lámavých vlasů. Doporučená maloobchodní cena je 75 Kč.

 

  Regenerační Express balzám Nutri-Protect, 200 ml – usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům sílu a lesk. Doporučená maloobchodní cena je 109 Kč.

 

  Regenerační gelová maska Nutri-Protect, 200 ml – obsahuje speciální vyživující složení s olejem z divokých růží a proteiny, které hloubkově regeneruje vaše vlasy a chrání je před škodlivými okolními vlivy, jako je slunce. Výsledkem jsou zdravě vypadající vlasy s intenzivním leskem. Doporučená maloobchodní cena je 139 Kč

  Okamžitá regenerační maska Nutri-Protect, 200 ml – kombinuje důkladnou regeneraci vlasů s rychlostí kondicionéru. Doporučená maloobchodní cena je 99 Kč.

 

   
30.07.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Marketinka.kytinka [*]

  Mám a je to úplně normální šampon, žádný divy, ale je na něm sympatický že krásně voní

  superkarma: 0 30.07.2008, 23:43:37
 2. [5] Rára [*]

  Už jsem zkoušela, je dobrý

  superkarma: 0 30.07.2008, 17:48:18
 3. avatar
  [4] aiša [*]

  tak to zkusím

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:07:02
 4. avatar
  [3] wich [*]

  Používám balzám od Alverde s divokou růží a s vlasy to fakt dělá divy. Gliss Kur je mi sympatický, vyzkouším.

  superkarma: 0 30.07.2008, 10:53:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme