Pozvali jste svého partnera na večeři k sobě domů? Kromě svíček a dobrého vína si můžete k dokonalé atmosféře pomoci hudbou. V  aplikaci Spotify najdete playlisty plné romantických písniček. Pokud však nejste příznivcem sladkých hitů, můžete vybrat to nejlepší z jazzu nebo z klavírních skladeb. Příjemná muzika dodá atmosféře ten pravý šmrnc a v síti O2 vám poslech navíc nebude spotřebovávat žádná data.

spotify

Operátor O2 odstartoval spolupráci se světovou hudební jedničkou v hudebním streamingu Spotify letos v červnu. Díky tomu nabízí všem svým zákazníkům více než 30 milionů skladeb a k tomu navíc možnost poslouchat oblíbené písničky bez čerpání dat z jejich tarifu.

Aktuální hity vedou nad klasikouhttp://www.o2.cz/file_conver/497858/O2_Spotify_infografika.jpg

Co vlastně momentálně frčí mezi posluchači? Aktuální hity. K top zahraničním umělcům patří Ed Sheeran, Coldplay a třeba Justin Bieber. Mezi nejpřehrávanějšími českými interprety jsou Chinaski, Kryštof nebo Ben Cristovao.

Co se týče nejhranějších singlů, z domácích luhů a hájů vede Jelen a jeho Magdaléna, kterou následuje Ráno od ATMO Music a Slovenský klín od Chinaski. K nejpopulárnějším zahraničním skladbám patří Lean On od Major Lazer, Take me to Church od Hozier a dost možná budoucí klasika Thinking it loud od Eda Sheerana.

Co je to Spotify?

Spotify je hudební aplikace, ve které najdete 30 milionů skladeb od nejpopulárnějších českých i světových zpěváků. Můžete si přehrát své oblíbené hity nebo objevovat písničky, které ještě neznáte, a vytvořit si z nich svůj soukromý playlist. Každé pondělí na vás navíc bude čekat osobní playlist sestavený podle toho, co rádi posloucháte. Kromě písniček od konkrétních interpretů nabízí aplikace stovky playlistů pro každou příležitost – třeba na běhání, k vaření, na cestování autem nebo pro romantické chvíle.

Kromě toho, že v síti O2 vám Spotify nebude až dva roky spotřebovávat data, dostanete na tři měsíce zdarma verzi aplikace Spotify Premium. V té vás nebudou rušit žádné reklamy, můžete neomezeně přeskakovat skladby a poslouchat svou hudbu také v offline režimu, třeba v metru.

Všechny potřebné informace naleznete na webu www.o2.cz/spotify.

Reklama