Určitě ten pocit znáte, ráno vstanete později, než jste chtěla a nestihnete si umýt vlasy. Nebo jsou vlasy ráno svěží, ale během dne „ztěžknou“ a vypadají mastně. Jenže jak zařídit, abychom přesto vypadali krásně a upraveně?

Schauma

SchaumaNaštěstí je tu rychlá pomoc v podobě přípravků vlasové kosmetiky Schauma Cotton Fresh v podobě suchého šamponu, který vlasům zaručí 24hodinovou vzpruhu ve chvílích, kdy není čas na jejich umytí.

Testování redakcí: Tento šampon jsme měli možnost vyzkoušet a je skvělý. Opravdu jej můžeme dopručit. Použili jsme jej pro mastnější vlasy a jeho použití je velmi pohodlné. Vytáhnete z kabelky, nastříkáte na vlasy, jemně promnete a necháte chvíli působit. Vlasy se zbaví mastného dojmu a odlehčí se. Pro případ, kdy se potřebujete cítit lépe a potřebujete, aby vlasy vypadaly svěže, je to ideální pomocník. Nakonec můžete vlasy ještě vykartáčovat, aby se zbavily stop prášku. Při použití jsme ale žádný prášek nepozorovaly. Určitě je vhodný i na cesty.

Výtažky z bavlny v šamponu Schauma Cotton Fresh odstraňují mastnotu a vytvářejí dlouhotrvající efekt svěžesti, zatímco aloe vera zklidňuje jemnou pokožky hlavy.

Oblíbená řada Schauma Cotton Fresh, která byla na trh uvedena v září loňského roku, tedy obsahuje tyto produkty:

  • SchaumaNOVINKA: Suchý šampon Schauma Cotton Fresh, 150 ml – DMOC 94,90 Kč
  • Šampon Schauma Cotton Fresh, 250 ml – DMOC 59,90 Kč
  • Šampon Schauma Cotton Fresh, 400 ml – DMOC 79,90 Kč
  • Bezoplachová kúra Schauma Cotton Fresh, 200 ml – DMOC 79,90 Kč

O sucheém šamponu jsme psali v tomto článku:

Reklama