Novinka: suchý šampon Schauma Cotton Fresh

Schauma Cotton fresh

Snad každému z nás se občas přihodí, že nemá čas nebo možnost umýt si vlasy. Jenže jak zařídit, abychom přesto vypadali krásně a upraveně? Naštěstí je tu rychlá pomoc v podobě přípravků vlasové kosmetiky Schauma Cotton Fresh, které byly vyvinuta speciálně rychle se mastící vlasy. Tato řada právě představuje novinku v podobě suchého šamponu, který vlasům zaručí 24hodinovou vzpruhu ve chvílích, kdy není čas na jejich umytí.

Suchý šamponNový suchý šampon řady Schauma Cotton Fresh má inovativní recepturu bez silikonů, díky níž odstraňuje z vlasů nadbytečnou mastnotu a dodává jim svěžest až na 24 hodin. Zároveň je jemný k pokožce hlavy. Suchý šampon Schauma Cotton Fresh  se používá velmi snadno. Stačí nastříkat do vlasů, vmasírovat a nechat působit. Nakonec vlasy jemně vykartáčujte, aby v nich nebyly patrné stopy prášku.

Suchý šampon Schauma Cotton Fresh z vlasů účinně odstraňuje nadbytečnou mastnotu a poskytuje jim intenzivní osvěžující péči. Vlasy budou plné zdravého lesku a života, takže i když si je nestihnete umýt, nemusíte si dělat starosti s jejich vzhledem. Tuto novinku značky Schauma oceníte, například když jste na cestách, nebo potřebujete oživit účes před velkou party. Hodí se i pro případ, kdy si chcete užít svůj oblíbený účes o jeden den déle!

Přípravky řady Cotton Fresh obsahují dvě velmi jemné přírodní látky - bavlnu a aloe vera. Bavlna i aloe vera pochází z tropických a subtropických oblastí celého světa. Bavlník má vynikající absorpční schopnost a je jemný k pokožce. Aloe vera je ceněna pro vysoký obsah minerálů i léčivé a uklidňující vlastnosti, takže se dokonale hodí pro citlivou pokožku.

Výtažky z bavlny v šamponu Schauma Cotton Fresh odstraňují mastnotu a vytvářejí dlouhotrvající efekt svěžesti, zatímco aloe vera zklidňuje jemnou pokožky hlavy.

Oblíbená řada Schauma Cotton Fresh, která byla na trh uvedena v září loňského roku, tedy obsahuje tyto produkty:

  • Schauma Cotton freshNOVINKA: Suchý šampon Schauma Cotton Fresh, 150 ml – DMOC 94,90 Kč
  • Šampon Schauma Cotton Fresh, 250 ml – DMOC 59,90 Kč
  • Šampon Schauma Cotton Fresh, 400 ml – DMOC 79,90 Kč
  • Bezoplachová kúra Schauma Cotton Fresh, 200 ml – DMOC 79,90 Kč

Nejnovější přírůstek řady Schauma Cotton Fresh – suchý šampon se na pultech obchodů objeví v září 2012. Poskytne 24 hodin svěžesti a odstraní mastnotu i ve chvílích, kdy nemáte na mytí vlasů čas…

Reklama