Soutěžní erotická povídka

Bylo již pozdě večer, když odemykala dveře do svého bytu. Vešla a zavřela za sebou. Otočila se, aby rozsvítila, ale ruka se jí zastavila v půli cesty. Byl tady, cítila ho. Přejel jí mráz po krku a poslouchala, co se bude dít. Než si stihla uvědomit, zda svého rozhodnutí bude litovat, ozvaly se kroky a zezadu jí ústa zakryla veliká ruka se silnými prsty.

Ztuhla, když se k ní zezadu přitisklo jeho tělo, a ona okamžitě ucítila jeho ztopořené mužství na svém zadečku. Ztěžka dýchal a ruku jí velmi přesně zastrčil za blůzku a jedním rychlým trhnutím ji roztrhnul. Slyšela, jak odpadající knoflíky dutě cinkly o podlahu a rozkutálely se všemi směry. Zajel jí pod podprsenku a sám pro sebe se usmál, když narazil na její ztvrdlé bradavky. Napadlo ho, zda je to strachem, či vzrušením.

Chvíli si s nimi hrál, až se Maggie neubránila a tiše zasténala. Usmál se sám pro sebe, a drsně přešel rychlým pohybem pod sukni, přičemž jí stále rukou zakrýval ústa. Došel rukou až do klína, kde ho překvapilo, že nemá spodní prádlo. Takovou připravenost nečekal a navíc, když jí zajel hlouběji, zjistil, že je připravená a vlhká. Potěšeně si s ní chvilku hrál.

Snažila se přemýšlet, kam to povede a do jak velkého rizika se to vlastně pustila, ale byla již tak vzrušená, že podvědomě jazykem přejela přes prsty položené na jejích plných rtech. Ruku z úst přemístil před záda a mírným tlakem ji donutil, aby se předklonila, druhou rukou ji stále dráždil mezi stehny a postupně zasunoval prsty dovnitř. Nejdříve jeden, poté dva a tempo postupně zvyšoval.

Maggie začala pohyboval pánví proti pohybu, aby se dostal co nejhlouběji. Rytmus byl nepravidelný, chvíli rychlý a poté pomalý. Provokoval ji a druhou rukou přejel na prsa a pomalu, ale velmi drsně je hnětl. Jak cítil, že narůstá její vzrušení, byl stále neurvalejší a drsnější. Hrál si s ní a přesunul jí ruku na krk a lehce stiskl, teď již byl její sten hlasitý. Stiskl jí krk drsněji. „Řekni to, dělej, řekni, že mě chceš,“ uslyšela jeho chraplavý hlas. Vnímala slova, ale nebyla schopná promluvit. „Dělej!“ To byl příkaz a Maggie se stáhlo hrdlo. „Dělej, ty děvko, vím, že to chceš,“ ruka stiskla krk, ta druhá se vymanila z teplého místa v rozkroku a drsně udeřila do zadečku. Následovalo další poplácání a ten zvuk se rozlehl ztichlým domem.

„Dělej – řekni to,“ další rána a tvrdý stisk na hrdle. „Chci to, dělej, zastrč ho tam, ojeď mě!“ Jo, slyšela jak zasténal a drsně jí ho tam zandal a okamžitě začal přirážet. Chytil ji za vlasy a při tom přirážení si ji přitahoval. Maggie se mu zcela poddala, ano, pokračuj – to je ono.

Vojížděl ji zezadu a nehty jí zaryl do boku, aby mohl zcela kontrolovat veškeré pohyby. Byl drsný a kousal ji do zad, ten pocit poddanosti ji zcela uchvátil. Snažila se mít kontrolu, ale tím, jak ji pevně držel, to nešlo. Cítila vzrušení a slyšela jeho hlas – udělej se, chci to cítit, a přitom ji stále narážel proti sobě. Cítila, jak se jí začíná rozlévat teplo, a vnímala stále rychlejší pohyby. Cítil, že je připravená, a přesunul jí ruku zpět na hrdlo a pomalu ho stlačoval.

Přirážel stále rychleji, rychleji a krk tisknul víc a víc až do okamžiku, kdy vykřikla a její tělo na chvíli ztuhlo, než orgasmus přešel. V tu chvíli ji odhodil drsně na podlahu, přidušenou a rozbolavělou. Slyšela jen, jak zaklaply domovní dveře. Pomalu se odplazila do ložnice a lehla si na postel. Věděla, že ho už nikdy neuvidí, vlastně ani nevěděla, kdo to byl, a podobný zážitek již nezopakuje, některé zážitky nejdou... A tak absolutně uspokojená a stále oblečená usnula…

Reklama