V PRAZE 4 SE OTEVŘELO ŠPIČKOVÉ CENTRUM LASEROVÉ OČNÍ CHIRURGIE OFTUM

Vidět hru světel a stínů, zachytit nejjemnější odlesk slunce v kapce rosy a pak sklopit zrak a číst si noviny u ranní kávy. Pokud vám to vaše oči neumožňují, není nic jednoduššího než navštívit špičkové oční centrum OFTUM, které otevřelo v říjnu v Praze.

Svěřte to nejcennější, co máte, svůj zrak, nejlepším odborným kapacitám oboru. V exkluzivním prostředí se vám dostane nejen té nejlepší lékařské péče, ale milý a precizní personál se postará i o vaše maximální pohodlí. Svým očím vrátíte ostrost a zároveň se vytrhnete ze shonu všedních dní.

Oftum

OFTUM disponuje nejmodernější švýcarskou technologií – jako jediné pracoviště v České republice operuje nejdokonalejší metodou laserové korekce dioptrických chyb současnosti: Jednak excimerovým laserem Wavelight EX500 Excimer Laser od firmy Alcon, který je vůbec první a jediný v ČR, dále pak femtosekundovým laserem Femto LDV Crystal Line od firmy Ziemer.

Na rozdíl od klasické laserové operace očí není při tomto zákroku potřeba používat skalpel, operace trvá jen několik minut, je zcela bezbolestná. Zrak se vám zpravidla vrátí do několika minut, už večer si přečtete další kapitolu napínavého románu a druhý den můžete jít do práce.

Špičkoví lékaři v OFTUM dokážou operovat krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus a pomohou i klientům, kteří dosud nemohli laserový zákrok absolvovat, například při plusových dioptriích.

Centra laserové chirurgie oka OFTUM jsou vedena špičkovými lékaři v čele s profesory oftalmologie prof. MUDr. Tomášem Juhásem a prof. MUDr. Petrem Strmeněm, CSc. Na Slovensku OFTUM působí již od roku 1995 v Bratislavě, Banské Bystrici a v Košicích.

OFTUM v kostce:

BEZPEČNOST Zákrok trvá jen několik minut. Doba, po kterou je laser v kontaktu s okem, je naprosto minimální.

KOMFORT Hlava pacienta se během zákroku nefixuje, pacient necítí žádnou bolest ani při operaci, ani po ní.

ŽÁDNÉ KOMPLIKACE Energie laseru Z-LASIK Crystal plus je přibližně 100krát nižší než u jiných laserů. Je tak vůči rohovce oka mnohem šetrnější, a díky tomu je možné předejít následným komplikacím.

OKAMŽITÝ EFEKT Pacienti zpravidla vidí během několika minut.

V PRAZE NAJDETE OFTUM NA ADRESE:

Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4, www.oftum.cz

Oftum

Spolu s oční klinikou Oftum jsme pro vás připravili krásnou soutěž!

Soutěž o operaci očí zdarma – zapojte se!

Jaké jsou vaše trable s očima? Napište nám svůj příběh pod tento článek. Nosíte brýle, nebo čočky? V čem vám překáží? A co budete dělat, až se jich zbavíte? Podělte se o to s námi. My z vašich příběhů vybereme ty nejzajímavější a oceníme je.

Hlavní výhrou je operace očí metodou Non touch Lasik zcela ZDARMA a pro další dva finalisty máme připravenou 30% slevu na zákrok metodou Z-Lasik, takže vás jedno oko vyjde na bezkonkurenčních 13 300 Kč.

Z operace připravíme reportáž, takže pokud se chcete zapojit do soutěže, výherce 1. ceny (operace očí zdarma) dává přijetím výhry souhlas s realizací a se zveřejněním reportáže ze vstupního vyšetření, z vlastního operačního zákroku a s rozhovorem po operaci.

Reklama