Kdy jindy si trochu vyhodit z kopýtka a obléknout se trochu odvážněji než v době vánočních a novoročních večírků? Pro dospělé a zralé ženy je inspirace všude dost, ale co si obléknout, když je nám kolem dvaceti? Na to vám dají vám odpověď naše dvě redakční modelky Petra s Kristýnou.

Večírky a mejdany se netýkají jen firem, ale baví se i mladí. A my jsme se bavili také při sestavování večírkových outfitů. V butiku After Shock jsme objevili flitrové legíny a přemýšleli, co k nim. Pavle jsme vybrali nádherný třásňový top a najednou vznikl poměrně seriozní model, ve kterém by mohla klidně vyrazit na párty, ale i na koncert nebo do divadla.

Odvážnější a mladistvější model jsme sestavili Karolíně. Ke zlatým flitrovým legínám oblékla fuchsiově růžový top a doladila fuchsiovými botičkami. Výsledek je sice trochu bláznivý, ale k mladé sečně se hodí.

Co vy na to? Klikněte na fotku a objeví se vám víc obrázků

Foto: Petr Vokurek

Čtěte také:

Tip na vánoční dárek. Hravá čepice

Co čeká návštěvníky Freeportu v prosinci?

Zejména milovníci módy a světových značek budou v prosinci na vrcholu blaha. První a největší outlet u nás, Freeport, totiž kromě klasické nabídky připravil i speciální vánoční akce, během kterých budou ceny padat pod bod mrazu. Už od 7. 12. tu začínají vánoční výprodeje a o týden později, tedy 14. 12. Se návštěvníci mohou těšit i na moderovaný program přímo ve Freeportu.

Jeho součástí budou workshopy pro děti i dospělé, hudební vystoupení, dekorování obří vánoční hvězdy a samozřejmě mnoho a mnoho slev a speciálních akcí.

Ještě jste v outletu nebyli?

Přijeďte v prosinci do Freeportu a poznáte výhody zdejších nákupů.  Najdete tu dobíhající, ale i aktuální kolekce světových značek, za které tu však zaplatíte mnohem méně peněz - ceny jsou mnohdy až o 80 % nižší. Najdete tu sezónní zboží, sportovní vybavení, ale také značky, které mají zastoupení pouze zde. Ve Freeportu je příkladem britská módní značka Aftershock London oblíbená třeba u Madonny či Helen Mirren nebo třeba luxusní šperky Frey Wille. Svůj butik tu má nově i kultovní brand Calvin Klein či ne zcela známý MASH.

Plánujete-li tedy doplnit šatník značkovými, avšak cenově příjemnými kousky, koupit svým blízkým něco hezkého a navíc si užít příjemnou předvánoční atmosféru, je Freeport tou pravou volbou.

Více na www.freeport.cz. První outletové centrum v České republice.

freeport

 

Reklama