Kabelkové téma pomalu končí, následující věštba je pro čtenářku Heligonu. A já jí děkuji za její kabelky...

Zajímá vás čtenářka Heligona? Potom si prohlédněte její kabelky a přečtěte věštbu...


Krásný den, Jakube!

Taky mě zajímá, co moje kabelky prozrazují. Mám jich určitě přes dvacet, ale nejvíce nosím tyto dvě. Tu první - bílou - nosím prakticky pořád. Hlavně proto, že je obrovská. Dostanu do ní s přehledem svačinu i oběd do práce, věci na cvičení a v případě potřeby klidně i flašku rumu na večer.

kablka

Pokud nepotřebuji tahat tolik věcí, volím druhou kabelku - fialovou. Taky to není žádný mrňous, pojme obří foťák, svetr proti chladu i menší láhev pití na cesty. Ale pokud do ní dám jen peněženku, mobil a klíče, nepůsobí zbytečně prázdně.

kabelka

Musím se omluvit za nekvalitní fotky, podcenila jsem přípravu. Snad to nenaruší vysílání informací.

S pozdravem,
Heligona

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Věštba...

Pohlédl jsem na kabelky, zavřel oči a věštba se náhle sama vynořila... Heligono, vy jste žena, co se vyzná v módě. A také toho dovedete náležitě využít. Ve společnosti jste vždycky šik a chodíte do ní často. Parta lidí kolem vás si vás cení, protože nezkazíte žádnou legraci. Řídíte se trochu heslem: Pravidla jsou tu od toho, aby se porušila. Jste na jednu stranu „odvazová“, ale uvnitř se bojíte, že se nedokážete pořádně rozparádit, a tak to občas přeženete. Ostatní to naštěstí kvitují s povděkem, protože vždycky, když se tak stane, je z toho ohromná psina. Váš životní styl je hodně uspěchaný, ale zatím vám to takhle vyhovuje. Je to tak, že ano?

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zasílání příspěvků na toto téma již skončila. Krátce po 16.00 hodině se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil slíbeným dárkem: stylovou kabelkou do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama