Kdybychom udělali anketu, které prádlo nám připadá nejvíc sexy, určitě by na celé čáře zvítězilo krajkové. A mezi krajkovým prádlem by určitě vedlo černé. Jemná pavoučková krajka a odvážné střihy. To jsou typické znaky úžasné kolekce prádla značky Tezenis

Romantické, ale i hodně dráždivé prádlo z jemné černé krajky určitě nenechá žádnou ženu chladnou. Nebo si snad myslíte, že spíš zajímá muže? Nedělejme si iluze. Víc než prádlo je láká to, co se skrývá pod ním.

Ale i tak hraje hezké prádlo důležitou roli, neboť muži ocení, když se žena cítí sebevědomě. A k tomu jí dobře padnoucí prádlo určitě pomůže. Udělá jí krásnější, přitažlivější a záhadnější. Tělo oblečené do průsvitných materiálů má své tajemství... a pak už je jen na mužích, aby ho odhalovali.

Nová kolekce krajkového prádla Tezenis uspokojí i velmi náročnou ženu. Obsahuje nejen podprsenky a kalhotky netradičních střihů, ale i různá body, košilky, korzety a podvazkové pasy. Nechybí ani stahovací prádlo, které nám vytvaruje tělo bohyně.

Foto: Tezenis

Prádlo Tezenis nakoupíte v Centru Černý Most

Více na: wwwcentrumcernymost.cz

Čtěte také:

Reklama