Staň se královnou diskoték a zazař jako vycházející hvězda s novými vůněmi

Ex-cla-ma-tion

DANCE a STAR

Jsi mladá? Baví tě život a zábava? Ráda se směješ, ráda se obklopuješ přáteli, bavíš se, miluješ moderní a trendy oblečení a hudbu? Ale úplně nejvíc ze všeho máš ráda tanec, diskotéky a obdivné pohledy všech mužů ze svého okolí?

Pak právě na tebe myslela značka Exclamation a přichází se dvěma úplně novými vůněmi DANCE a STAR, díky kterým se ti podaří skutečně zazářit.                                                   


DANCE

Exclamation Dance je nová, dynamická, životem pulzující vůně pro nezávislou dívku, která miluje svůj život a žije ho vášnivě a spontánně.  Miluje tanec, diskotéky a zábavy a vlastně celý život je pro ni jedna velká zábava. Vůně je jejím neodolatelným doplňkem a vyjadřuje to, čím ve skutečnosti chce být.  

Hlavu této ovocno-květinové vůně tvoří neuvěřitelně svěží koktejl namíchaný z jablka, pomeranče, broskve, passion fruit a černého rybízu. Ten vzápětí přechází do harmonické směsi malin, svůdné růže a smyslného jasmínu, ukončené teplými akordy bílého mošusu, ambry a santalového dřeva, které se postarají o trvanlivost tohoto jedinečného mladistvého vonného zážitku.  

Klíčovým vyjádřením vůně Dance jsou výrazy jako tanec, radost a odvaha, které se odrážejí také na vzhledu balení. Průzračný skleněný flakón typického tvaru původní vůně Exclamation je těžký a stabilní a narůžovělá barva vůně uvnitř nenechá nikoho na pochybách, pro koho je určená. Růžový uzávěr tvoří vrchní část vykřičníku, tečku pod ním ztvárňuje barevný vír, který ladí se vzorem na krabičce.

 

Nová vůně Exclamation Dance… nech se unést a odhal své pravé já!
MILUJ ŽIVOT!

STAR

Exclamation Star představuje doplněk vůně Dance. Je jiskřivá a hravá, velmi svůdná a mladistvá. Oblíbí si ji dívka, která se chce líbit, která chce zářit, nebojí se být obdivovaná a nemá strach vyčnívat z řady.  Je nezávislá, má svůj vlastní odvážný styl, miluje zábavu a ví velmi dobře, co má a čeho chce dosáhnout. Její veselost a sebevědomí jsou nakažlivé a s jejím plným vědomím se všechny hlavy otáčejí právě za ní. Zkrátka, je to hvězda.

Star je květinově-orientální vůně, která v prvním okamžiku zapůsobí svou svěžestí a jiskřivostí. Její srdce je poté překvapivě plné, bohaté a žensky květinové, přecházející do velmi smyslného a teplého orientálního základu z mošusu a vzácného dřeva.

To, co tato vůně vyjadřuje ze všeho nejvíc, je glamour, úspěch a ambice. Flakón ve stejném originálním vykřičníkovém tvaru v sobě tentokrát nese zlatavou barvu vůně, která ladí se zlatým uzávěrem. Tečku vykřičníku představuje zlatá hvězda, zobrazená v holografickém provedení také na kovově zlatém obalu krabičky.


Nová vůně Exclamation Star… glamour zachycený ve flakónu.
ZAZAŘ JAKO HVĚZDA!

Svou novou oblíbenou vůní Exclamation DANCE a STAR můžeš koupit jako:

Toaletní vodu     15ml    za 119 Kč / 143 Sk
Toaletní vodu      30ml    za 199 Kč / 249 Sk
Parfémovaný tělový deodorant  75ml za   49 Kč / 59 Sk

Reklama