Bulvár

Odtajněno: Zonyga převálcoval soupeře sedmkrát!

 

Jiří Zonyga (43) vyhrál X Factor opravdu zaslouženě. Jak vyplývá z právě odtajněných výsledků jednotlivých večerů, svérázný zpěvák vyhrál celých sedm z jedenácti finálových večerů. Korzo o tom informovala TV Nova.

Řada médií i sázkových sázkových kanceláří přitom favorizovala spíše jeho finálového soupeře a všestranného hudebníka Ondřeje Rumla. Včera (3. 6.) odtajněné výsledky jednotlivých finálových kol však ukázaly, že Zonygovo vítězství bylo zcela přesvědčivé. Ex-kamioňák totiž neskončil - kromě prvního finálového večera - hůře než druhý!

Odtajněné výsledky ukázaly i další zajímavé skutečnosti. Například brněnská skupina All X zcela ovládla první finálový večer, kdy ostatní soupeře doslova deklasovala se ziskem 32 procent všech zaslaných hlasů, což je při počtu 12 finalistů neuvěřitelný výsledek. V tomto kole druhý v pořadí David Gránský získal pouhých 12 procent hlasů.

Právě David měl skvělý vstup do soutěže. V prvních čtyřech kolech byl třikrát druhý, Čokoládovou noc dokonce vyhrál. Pak klesl na čtvrté místo a v dalším kole se dostal ze šestého místa do duelu, kterým pro něj soutěž skončila.

Druhý finalista Ondřej Ruml se zpočátku držel spíše v polovině tabulky, sympatie si získal nejprve v Karlově noci, kdy poskočil na třetí místo, ale především skvělým představením v písni Don´t worry be happy v Banánové noci, která ho poprvé v soutěži vynesla až na vrchol. Od toho kola už neklesl pod druhé místo a semifinálovou Noc rozhodnutí dokonce vyhrál.

   
04.06.2008 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] erKa [*]

  hmmmm.............

  superkarma: 0 04.06.2008, 20:26:44
 2. avatar
  [3] Prskoletka [*]

  Ondřej zpíval hezky,ale Zonyga by lepší,fandila jsem mu od počátku

  superkarma: 0 04.06.2008, 19:39:18
 3. avatar
  [2] Smetanová [*]

  Ondřej Ruml je z našeho města

  superkarma: 0 04.06.2008, 19:23:07
 4. [1] Matelka [*]

  To je děsná fotka

  superkarma: 0 04.06.2008, 15:36:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme