Umyli jste někdy okna a hned po prvním dešti nebylo po krásně lesklých oknech už ani stopy? Aby vaše snaha nepřišla nazmar, použijte nový Clin, který nyní dokáže impregnovat skleněné povrchy. Speciální polymery v nové receptuře Clinu vytvoří ochrannou vrstvu, která odpuzuje vodu, prach a špínu, takže lesk oken vydrží až pětkrát déle! Okna i skleněné povrchy bude radost mýt!

Umývání oken je neoddělitelnou součástí našeho úklidového seznamu po celý rok. Co nejvíce si ho zpříjemnit je cílem mnohých z nás. Klíčem k úspěchu je správná technika a vhodný čisticí prostředek. Grif přijde s věkem, vysoce účinný prostředek si ale můžete pořídit hned!

Nový Clin se schopností impregnace si pořídíte v šesti variantách, ze kterých je nejoblíbenější Clin Citrus. Dalšími voňavými variantami jsou Apple, Universal a Vinegar. Varianta Anti-fog se hodí i na čištění zrcadel, protože skleněné povrchy ochraňuje i před zamlžením. O celkem 25 různých povrchů se postará Clin Multi-Shine, který zvládne sklo, dřevo, kov, ocel, kámen, keramiku, plast, gumu nebo kožený nábytek. Také choulostivé povrchy, jako je televizní obrazovka či stereo souprava, doporučí-li to výrobce. V kuchyni se postará například o pracovní desku ze dřeva či mramoru, stejně jako kuchyňské skříňky včetně jejich úchytek.

Všechny varianty přípravků Clin se schopostí impregnace jsou dostupné v ergonomicky navržené lahvi s možností aplikace ve formě rozprašovače nebo pěny, a to za cenu 49 Kč (500ml).

Clin

 

Reklama