Před časem jste si mohli přečíst takřka neuvěřitelný příběh, který skončil ještě neuvěřitelnějším happyendem. Manžel se přiznal k nemanželskému dítěti, a manželka místo aby s nevěrníkem vyrazila dveře, přijala jeho dítě jako nového člena rodiny. Jenomže právě to není exmilence po chuti.

Osvěžte si tento příběh ZDE. Mnozí z vás nad ním kroutili hlavami a mysleli si něco o bláznech. Jiní sice vyjádřili obdiv manželce, ale nedávali vztahu příliš velkou naději. Našli se i tací, kteří „fandili“ milence.

baby

Ať už jste zaujali jakékoliv stanovisko, možná jste zvědaví, jak příběh pokračuje dál.

Vypadalo to jako idylka. Manželství zacelilo utržené rány a chlapeček se stal symbolem nových začátků. Manželé ho berou s sebou na víkendy a jejich vztah prožívá „restart“. Ondřej je šťastný, že je mu odpuštěno a manželka Helena je hrdá na to, že nejednala unáhleně a krizi ustála. Nečekaný přírůstek do rodiny si dokonce oblíbily i jejich dospívající děti, takže se všechno vyvíjí tak, jak by mělo.

Jenomže zpovzdálí všechno pozoruje chlapečkova maminka, bývalá manželova milenka, a vůbec se jí to nelíbí. Začíná žárlit a dělá všechno možné, aby tomu učinila přítrž. Když se dozvěděla, že jsou všichni s chlapečkem na horách, neváhala zavolat skoro o půlnoci a přikázala Ondřejovi, ať syna okamžitě přiveze.

Nepomohly argumenty, že chlapeček byl celý den venku, je unavený a teď spí. „Nevadí, vzbuď ho a přivez mi ho do Prahy, nebo tě udám policii, že jste mi unesli syna!“

Trochu kruté vůči dítěti, ale nezbývalo, než vyhovět jeho matce. Ondřej není uveden v rodném listě, takže ho má v hrsti a může si diktovat podmínky. „Chceš vídat syna? Tak jedině bez „ní“, jinak se s ním rozluč!“

Možná si řeknete: Dobře mu tak, ať platí daň za svou „blbost“. Šlápnutí vedle ho přišlo pěkně draho. Rozvést se nechce, ale ani vzdát syna. Aby mu zůstalo obojí, musí skákat, jak ex-milenka píská.

Ale jak se to bude zamlouvat jeho zákonité manželce, bůh suď.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama