Jistě vás zajímá, jak zní správná odpověď na včerejší schovanou hádanku. Na rozřezané fotce byla jedna opravdu velice známá stavba, ovšem vyfocená z hodně netradičního úhlu. O jakou stavbu se jedná, zjistíte v této novince...

Mám pro vás celý snímek, který jste měly ve včerejší hádankové soutěži složit, milé čtenářky...

olomoucký dóm

Tak co, už víte, o jakou stavbu se jedná?

Myslím, že ty z vás, které napsaly Vyšehrad či třeba sv. Barboru si teď trhají vlasy. Ano, ano, na fotce je olomoucký dóm (chrám sv. Václava) a k němu přilehlé Arcidiecézní muzeum v opravených budovách bývalého Přemyslovského hradu. Foceno z parku pod dómem.

Uhodly jste?

Co můžete vyhrát?

knihaV této hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Tentokrát je to kniha Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) a krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

anew

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 19. 7. 2012 do 20. 8. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Mystický sex od A do Z. Pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kosmetický balíček AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

Reklama