V páteční části hádankové soutěže jste měly, milé dámy, uhodnout podle rozřezané fotografie, kde stojí most, který fotka zobrazuje. Nyní vám to prozradím...

V naší hádankové soutěži jste měly, milé čtenářky, v pátek uhodnout, kde stojí starý most a břehy jaké řeky spojuje. Většina z vás podle rozřezané fotografie poznala, že jde o Svatojánský most z roku 1592, nejstarší kamenný most na Moravě a třetí nejstarší kamenný používaný most na našem území.

To je on...

most

A kde se nachází? V Moravských Benátkách - Litovli. Spojuje tedy břehy řeky Moravy.

Uhodly jste?

Co můžete vyhrát?

knihaV této hádankové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Tentokrát je to kniha Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) a krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

anew

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 19. 7. 2012 do 20. 8. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Mystický sex od A do Z. Pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kosmetický balíček AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

Reklama