Je pro vás mytí oken noční můra? Nebaví vás vysávat každý den? V tom případě vsaďte na robotické vysavače Ecovacs, které vysávají samy a k úklidu vás vůbec nepotřebují. S mytím oken vám pomůže robotický čistič oken Ecovacs WINBOT. A vy můžete trávit volný čas se svými blízkými.

Ecovacs

Noví pomocníci pro bezstarostný úklid

Eco62Zákazníky prověřená značka Ecovacs působí na českém trhu již řadu let a získala mnoho uživatelských i odborných doporučení. Robotické vysavače dělají radost svým úklidem v tisících domácnostech.  Novinkou na trhu jsou robotické vysavače Ecovacs Deebot řady 6 - modely D62 a D66. Oba modely v sobě ukrývají řadu vylepšení. Technologie ECOMOTION2 umožňuje pohybovat se optimálně nejen po velké ploše, ale i po malé a členité místnosti. Prodloužený boční kartáč zajistí efektivnější úklid rohů místnosti. Úklid usnadní i delší výdrž baterie. Váši malí pomocníci vydrží uklízet až 100 minut. Robotické vysavače jsou oproti svým předchůdcům tišší a díky SUPER SLIM DESIGNU s výškou 9,6 cm se bez potíží dostanou i pod nábytek a nikde neuvíznou.

Něco navíc

Eco66Model D66 disponuje unikátní antibakteriální funkcí. Na povrch vysavače je nanesena vrstva kladně nabitých nano částic stříbra, které zabraňují mikroorganismům v růstu, rozmnožování a zajišťují jejich účinnou likvidaci. Snadné naprogramování úklidu vám umožní LCD displej u modelu D66 a ovládací panel u modelu D62. Vybírat můžete ze 2 (u modelu D62) nebo 4 režimů (u modelu D66).

Ecovacs1

Dva v jednom

Ecovacs Deepoo D76 snadno a rychle proměníte v běžný lux do ruky. Balení totiž obsahuje i klasickou hadici včetně všech nástavců a navíc popruh, díky němuž si přístroj snadno zavěsíte na rameno, což se vám bude hodit zejména při vysávání schodů.

ECOD76_6

Tento model má moderní nabíjecí stanici, která slouží také jako nádoba na nečistoty. V praxi to znamená, že jakmile stroj skončí s vysáváním, najede do nabíjecí stanice, která z něj vysaje posbírané nečistoty a přemístí je do větší nádoby. Prodlouží se tak doba, po níž musíte zásobník vysypat.

http://www.ecovacs.cz/Files/ResizedImages/FckGallery/08_-1x160_1110051021.jpgPlynulý pohyb vysavače D76 po podlaze zajišťuje 45 bezpečnostních senzorů, dokonalý úklid potom čtyři  různé režimy. Inteligentní model Deepoo D76 dokáže dokonce i mluvit, přehrávat hudbu a vlnit se do jejího rytmu.

Ideální očistu plochy zajistí čtyři různé režimy úklidu. Vybrat si můžete automatický mód, kdy vysavač sám volí a přepočítává svůj pohyb tak, aby dokonale vysál celou plochu pokoje, intenzivní mód, kdy se robot ještě více zaměřuje na znečištěnou plochu a vysává ji několikrát za sebou v různých směrech svého pohybu, režim podél stěn a také lokální úklid, který je určen třeba na rozsypanou mouku v kuchyni.

Příjemným příslušenstvím Ecovacs D76 je virtuální zeď a magnetická páska, kterou snadno vyhradíte prostor určený pro vysávání. Úklid navíc můžete naplánovat jednorázově, každodenně, nebo ve dvou různých časech. Veškerá nastavení lze provádět na podsvíceném LCD displeji.

 A okna budou čistá

Eco710Rozlučte se se staromódním mytím oken. Robotický čistič oken Ecovacs WinbotW 710 umyje okna za Vás pouhým stisknutím tlačítka. Winbot čistí okna ve třech stupních. Speciální čistící textilií z mikrovláken odstraní největší nečistoty. Pak pomocí silikonové stěrky setře zbylé nečistoty a  kapky. A na závěr vyleští okno jemnou mikrovláknovou textilií. Pravoúhlý tvar čističe umožňuje důsledné čištění i v rozích oken. Dvoukomorový podtlakový systém zajišťuje vynikající přichycení ke sklu. Winbot je vybaven záložním akumulátorem a bezpečnostní přísavkou, které využije během výpadku elektřiny. Oceníte zvukovou signalizaci, snadné a jednoduché ovládání a možnost s přístrojem manipulovat pomocí přiloženého dálkového ovladače. Nejmenší velikost skleněné plochy je 60 x 45 cm (výška x šířka). Přístroj je vhodný pouze pro kolmá skla. Pokud chcete vědět více, podívejte se na video o robotickém čističi oken Ecovacs Winwot W710.

Více informací najdete na www.ecovacs.cz

 

Reklama