Čtenářka Vlaďka006 se místy až poeticky zasnila a popsala svůj vztah k relaxaci, odpočinku či lenošení. A já ji za tento příspěvek děkuji!

Krásný den,

u nás se ještě slunko snaží hřát ze všech sil, ale únava po létě jde na něm znát. Hřeje mě především na duši.

Sluníčko je mým nejoblíbenějším dobíječem. Je mi jedno, jestli je vedro nebo zima, hlavně když je vidět sluníčko. Ráda si sednu na balkon, na zahrádku nebo se jen tak položím do trávy či sněhu a vstřebávám slunečné paprsky. Nejvíce mě dobije, když mohu pozorovat východy a západy slunce někde u vody. Sledovat, jak se sluneční svit odráží v hladině a pozorovat, jak příroda usíná nebo vstává.

Celkem vzato, odpočinu si kdekoliv v přírodě. Miluji procházky nocí, když je hvězdné nebe, nebo sedět pod hvězdnou oblohou a jen tak pozorovat plápolající oheň a světlušky.

Když zrovna nemohu do přírody a potřebuji si odpočinout, zapnu si CD přehrávač s relaxační hudbou. Ráda poslouchám velrybí zpěv, harfu nebo indiánské písně.

Moc ráda bych si jednou odpočinula při sledování dechberoucí polární záře. Jenže bohužel nemám v mém okolí nikoho, kdo by se mnou v podzimních nebo zimních měsících vyrazil třeba do Norska za něčím tak nejistým jako je polární záře.

No, ale jestli se mi to jednou přeci jen povede, tak budu fotit o sto šest a napíšu vám o tom :).

Pěkný den.
Vlaďka006
Text nebyl redakčně upraven


Pomalu končí téma dne:Umíte lenošit?

Jednu z vás v 16 hodin odměním. Knihami „Bratři sestry a jiná neštěstí“ od autorky Václavy Moravcové, kočičí krimi „Kočka s houslemi“ od Lydie Adamson a Diářem na rok 2013 s citáty Paula Coelho nazvané „Proměny“. To abyste si čas na lenošení mohly naplánovat.

Reklama