Já myslím, že to je jen v lidech. Některý chlap je více ženská a některá ženská je prostě více chlap. To jsem já. Občas když  poslouchám některé ženy, lezou mi oči z důlků a říkám si: "Proboha, to snad není možné. Proto nám říkají slepice." A ony si možná říkají, že jsem málo ženská. A je to asi tak. Já raději trávím čas s muži, lépe se mi s nimi povídá, jejich názory jsou mi ve většině případů bližší. Když jsme byli se synem v lázních, raději jsem s jedním tatínkem a jednou maminkou (taky chlap) šla na procházku do lesa a potom  na pivo, než bych trajdala po obchodech s hadrama a cukrárnách.

           

            Tak to prostě je. Když jdu na nějakou akci, tak málokdy na dámskou jízdu, když to jde, beru třeba manžela, aby nám to zpestřil, a vítám každého normálního muže (který je chlap a nechce drbat), a potom se mi zábava líbí. I lichotky od chlapa rozchodím lépe a dělá mi to dobře, kdežto když mi lichotí žena, nejsem si jistá, jak to vlastně myslí. Chlap buď pochválí, nebo drží pusu. Ženská musí snad za každou cenu vyjádřit názor a někdy to nemusí být nutné. Například výrok: "Proč máš zrovna tuhle barvu?" Ježíši, proč si asi dám na hlavu fialovou? Protože chci zelenou??!!!!!    Chlap buď řekne: "Máš dobré vlasy.", nebo mlčí.  Mám ráda chlapy a ženské-chlapy!

 

            A vo tom to je!   (Samozřejmě nikomu nic nevnucuji. To je můj pohled na věc a má strategie.)

 

            Přeji všem kráááááásný den!!!!   Fabka


Díky za pohled na věc, když jsem uviděl tvůj první příspěvek k tématu, hned se mi zlepšila nálada, a tak ti posílám kabelku, krém Dove i klíčenku.

A pro vás ostatní tu toho ještě zbyla spousta. A dnes je volné téma, můžete  mne rozbrečet, i rozesmát spoustu svých spolučtenářek našeho magazínu.

 

redakce@zena-in.cz

Reklama