Styl

Odličovací tampony Bel BIO pro čistší pleť i životní prostředí

tampony bioBio potraviny, bio kosmetika nebo dokonce bio oblečení. Bio výrobky začínají pronikat do každodenního života lidí více než kdy jindy. Společnost HARTMANN-RICO proto nabízí řadu odličovacích tamponů Bel BIO pro ty, kterým není lhostejné zdraví jejich pokožky ani životní prostředí.

Kosmetické vatové tampony znají snad všechny ženy z každodenního odličování a čištění pleti. Je však třeba si uvědomit, že použité odličovací tampony nekončí jen v odpadkovém koši. Putují na skládky a jejich rozklad v přírodě je poměrně složitý. Běžné vatové tampony jsou totiž vyrobeny z látek, které jsou chemicky upravené a tím se stávají životnímu prostředí cizí.

Řada výrobků Bel BIO je blíže k přírodě a tím i k vaší pleti. Bel BIO odličovací tampony se vyrábí podle zásad ekologického zemědělství z certifikované bio bavlny. Ta je geneticky nemodifikovaná, její vlákna nejsou porušená chemikáliemi a při jejím zpracování se nepoužívá formaldehyd. Bel BIO odličovací tampony jsou tak voňavější, prodyšnější a měkčí, přitom si zachovávají svou pevnost. Bio bavlna je podle dermatologů nejvhodnější pro citlivou pokožku a výrazně eliminuje vznik alergií. Výrobky Bel BIO jsou zcela rozložitelné, a to včetně obalů. Vyrábějí se výhradně z obnovitelných zdrojů a surovin jako je papír, kukuřičný škrob nebo zmiňovaná bio bavlna. Odličovací tampony Bel BIO zakoupíte v balení po 70 kusech za doporučenou cenu 39,90 Kč.

   
23.09.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ramiko [*]

  právě je používám a jsou výborné. Zkusila jsem je ze zvědavosti a už u nich zůstanu Sml59

  superkarma: 0 23.09.2011, 10:46:00
 2. avatar
  [1] wtipna [*]

  To vypadá dobře. :)

  superkarma: 0 23.09.2011, 09:17:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme