V tuto roční dobu je v našich zeměpisných končinách počasí, které nás svými teplotami stále více nutí uchýlit se do tepla a sucha a na dny plné sluníčka už nám nezbývá než jenom vzpomínat. Jak si alespoň trochu proslunit den a zbavit se podzimních a zimních chmur? Přírodní kosmetika Desert Essence představuje dvě nová hydratační tělová mléka - exotický kokos a kokos s limetkou, která nejen dodají pokožce tolik potřebnou vláhu a hedvábnou jemnost, ale svými vůněmi si zcela podmaní vaše smysly a během okamžiku evokují vzpomínky na tolik příjemnou letní dovolenou plnou slunce, tepla a pohody.

Kvalita a jedinečnost produktů Desert Essence

Desert Essence

Desert Essence vznikla již před 30 lety v USA. Produkty této značky zaručují vysokou kvalitu v mnoha příjemných přírodních vůních, obsahující přírodní složky jako kokos, maliny, červené hrozny, zelené jablko se zázvorem, levandule, lemon tea tree, grapefruit, citrusy, pistácie a mandle, a to v BIO kvalitě. Žádné produkty Desert Essence Organics neobsahují parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, ropné složky. Desert Essence používá na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa a tak podporuje udržitelnost a ochranu životního prostředí. Produkty Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.

Desert Essence Organics tělové mléko exotický kokos (236 ml)
Velmi příjemná exotická sladká vůně kombinující kokos a zimoléz potěší vaše smysly a dostane vás do ráje. BIO kokosový olej a BIO bambucké máslo poskytují pokožce potřebnou hydrataci a zanechávají ji tak hydratovanou a vyživenou. BIO jojobový olej a vitamín E zvláčňují pokožku. Orientační maloobchodní cena je 275 Kč.

Desert Essence Organics tělové mléko kokos a limetka (236 ml)
Příjemná kombinace vůně exotického kokosu, svěží limetky a extraktu z lípy přinášejí potěšení a evokují vzpomínky na dovolenou. BIO kokosový olej a BIO bambucké máslo hloubkově hydratují pokožku, aniž by zanechaly mastný film. BIO aloe a vitamín E regenerují pokožku a zanechávají ji hladkou a hedvábně jemnou. Orientační maloobchodní cena je 275 Kč.

Produkty Desert Essence jsou v České republice k dostání například v e-shopu na www.DesertEssence.cz.

Reklama