Styl

Odhalte tajemství převratné technologie Dove NutriumMoisture™

Zajímá Vás blíže technologie, která stojí za unikátními vlastnostmi nového sprchového gelu Dove VisibleCare? Následující řádky vám tuto revoluční novinku přestaví a poodhalí vám její tajemství.

dove

Výsledky výzkumů ukazují, že běžné sprchové gely zbavují pokožku její vlastní přirozené vlhkosti. Obsahují totiž látky, které narušují vrstvy proteinů a lipidů, z kterých se skládá. To vede k postupnému narušování svrchní vrstvy kůže, nazývané stratum corneum. Pokožka je dehydratovaná a ztrácí svou přirozenou pružnost.

dove

Nový sprchový gel Dove VisibleCare je jiný. Obsahuje patentovanou technologii NutriumMoisture™ - převratnou kombinaci jemné povrchově aktivní látky a zvláčňujících složek, které jsou pokožce přirozené.dove

Pouze povrchově aktivní látka, vyvinutá Dove, je předem nasycena kyselinou stearovou - lipidem, který se nachází ve svrchní vrstvě kůže. Tato látka působí jako ochrana před ubýváním lipidů. Během používání sprchových gelů doveDove VisibleCare se aktivně uvolňuje do lipidové dvojvrstvy kůže, čímž posiluje její ochrannou funkci a doplňuje ji lipidy.

A výsledek? Mytí sprchovým gelem Dove pomáhá udržovat pružnost pokožky a zachovávat ji zdravou a hydratovanou. Je klinicky prokázáno, že každodenní používání sprchového gelu Dove VisibleCare významně zlepšuje vzhled vaší pokožky.

   
06.05.2010 - Hydratace - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] rendac [*]

  Dove nepoužívám

  superkarma: 0 22.02.2013, 11:11:14
 2. avatar
  [2] hubajda [*]

  Sml59Sml59Sml59Sml67

  superkarma: 0 12.12.2011, 21:27:39
 3. avatar
  [1] marcela-1 [*]

  Sml67

  superkarma: 0 04.12.2011, 09:01:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme