Přeji všem moc hezký den.

Já tedy brečím hodně často. Jsem moc citlivý člověk a všechno mě dokáže tak rozhodit.

Taková jsem asi od doby, kdy jsem byla těhotná. Nevím, jestli to pochopí třebas ti, co děti nemají, ale tohle období mě změnilo k nepoznání (ne že bych předtím byla necita). Nejvíce mě rozpláčou v televizi příběhy opuštěných nebo nemocných dětí, nebo třeba i porod.

Naše holčička je naštěstí zdravá a krásná a moc si toho vážím. A možná i právě proto, když vidím nebo čtu nějaký smutný příběh, si uvědomím, co doma mám (jaké štěstí) a proto valím slzy jak hrachy.

Také se dokážu rozplakat, když vidím staré a nemocné lidi, protože mi připomínají mého dědečka, kterého jsme tolik měla ráda a díky němuž mám ty nejkrásnější vzpomínky na dětství.

A rozplakaly mě i Vánoce a to krásné štěstí v očích naší roční dcerky Terezky a vůbec celá ta nádherná atmosféra. To měl na krajíčku i můj manžel, který jen tak nebrečí.

No, párkrát jsem ho už brečet viděla. Když byl u porodu, který trval 2 dny. Já byla unavená a na pláč jsem nějak neměla sílu, jen jsem se smála a manžel? Ten plakal jak malé dítě za nás za oba.

Když konečně ze mě dcerka "vyklouzla", manžel nemohl ani mluvit, jen plakal a plakal a jediné, co pak řekl: "Ta je úplně celá po mně!"

A taky že je. Jak povahově, tak podobou. A báječně si spolu rozumí.


Mějte se všichni moc krásně a přeji jen samé slzy štěstí.

Lucie


Milá Lucie,
na fotografii je vidět jasná podoba otce a dcery Terezky... a Vy už neplačte a užívejte si ty radosti spojené s miminkem :-)!

Reklama