Svůj názor na celý týden nám napsala také čtenářka marde. Podle ní utíká čas rychleji od středy. A skvělé jsou také prodloužené víkendy.

Prodloužené víkendy má asi rád skoro každý. Je škoda, že sváteční 28. září bude letos v sobotu... Moc Vám děkuju za příspěvek, milá marde, a přeju krásné pondělí!


Dobrý den,

pondělí je asi nejhorší den v týdnu. Po víkendu se hůře vstává a představa dalšího volna je hodně daleko. Celý pracovní den se většinou vleče. Příjemný je pouze tehdy, když na něj připadne nějaký svátek a my tak máme prodloužený víkend.

Středa už je lepší den. Týden se láme a čas utíká mnohem rychleji.

V pátek je konec pracovního týdne a můžeme se těšit na dva dny volna. Většinou se plánuje, kam o víkendu.

Nejlepší je sobota. Pokud vyjde počasí, chodíme na výlety. Když prší, udělá se nejvíce práce doma. A po práci se začteme do pěkné knížky nebo vyluštíme několik křížovek. Také nemusíme vstávat tak brzo a můžeme si přispat. To je příjemné.

V neděli už si zase připravujeme věci na příští týden a většinou uteče jako voda.

Tak ať čas pěkně utíká

marde

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Který den v týdnu máte nejradši?

  • Máte rády pondělí?
  • Je nějaký den, který nesnášíte?
  • Co si myslíte o pátku?
  • Co pro vás znamená víkend?
  • Máte nějaké pěkné příhody, které se týkají dnů?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá opět knížku, tentokrát se jmenuje Chatrč (WM. Paul Young, nakl. Knižní klub). Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz. Heslo je PONDĚLÍ. Předem děkuju!

kni

Reklama