Kolikrát jste již slyšeli, že máte jíst pestře, pít kvalitní vodu, dopřát tělu sport a relaxaci jak fyzickou, tak duševní? A v kolika bodech jste si mohli například za poslední měsíc odškrtnout „splněno“? Ruku na srdce: vynecháváte jídla, dopřáváte si jen ty potraviny, které milujete, tedy nemáte dostatečně rozmanitou stravu, málo spíte, máte málo energie...? Pak je správný čas na změnu životního stylu...

 

...a na doplňky stravy NUTRILITE.

 

NUTRILITE je přední světová značka vitaminů, minerálů a doplňků stravy*. Byla založena v roce 1934 Carlem F. Rehnborgem – tvůrcem vůbec prvního multivitaminového a multiminerálního potravinového doplňku.

 

Vitaminy, minerály a doplňky stravy NUTRILITE jsou výjimečné kvalitou použitých surovin, které si firma pěstuje, sklízí i zpracovává na svých vlastních certifikovaných organických farmách. Výrobní proces i zařízení, na kterých jsou doplňky stravy NUTRILITE vyráběny, jsou patentovány.

 

Výjimečné postavení značky NUTRILITE je zaručeno obsahem exkluzivních koncentrátů z rostlin, tedy 100 % čistých aktivních látek – vitaminů, minerálů, stopových prvků a látek zvaných fytofaktory – rostlinné sloučeniny. Jsou to látky, které mají pozitivní vliv na náš imunitní systém, tedy i na stav mysli, těla a duše. Koncentráty z rostlin zaručují nejvyšší možnou dostupnost (vstřebatelnost) živin v nich obsažených pro lidský organismus.

 

Značka NUTRILITE spojuje to nejlepší z přírody a to nejlepší z vědy, kdy výsledkem jsou vysoce kvalitní přírodní doplňky stravy. Takové, na které se vždy můžete spolehnout.

 

*ve formě tablet/kapslí.

Reklama