to je krédo naší čtenářky s nickem musilovahana. Myslím, že to je základ a v tom se hodneme a si všechny. Přečtete si závěrečný příspěvek na dnešní téma

Dobrý den. Jestli můj příspěvek bude číst nějaká kosmetička, tak se jí to asi moc líbit nebude. Řídím se totiž pravidlem, že méně je někdy víc a hlavně jsem pleť nikdy neřešila. Je mi 54 let a jsem spokojená. Nějaká to vráska, no a co?

Od mládí uznávám jednu věc, hlavně být čistá. Ráno se celá vysprchuji, teplou vodou a mýdlem vydrbu i obličej. Když jsem byla mladší, tak dál už nic. Teď mám dva krémy: jeden na oční okolí a druhý na zbytek obličeje. S líčením to také nepřeháním: černou tužkou mírně zvýrazním oči, na rty dám jakýkoliv jelení lůj a můžu vyrazit.

Myslím si, že na obličeji se hlavně odráží spokojenost v životě, optimismus, strava a spánek. To všechno já si dopřávám a ještě hodně smíchu.

Nepamatuji si, když jsem byla mladší, že by bylo tolik problémů s pletí a alergiemi. Dostatek pobytu venku, sluníčko, mráz, všechno uzdravil.

Moje dcera ( 16 let ) je před zrcadlem každou chvíli a stále něco řeší. Krémy střídá podle toho, co jí kdo poradí. Masky nanáší jednu za druhou a stále není spokojená ( přitom vypadá moc hezky). Teď si aspoň dala říct a přestala na sebe nanášet vrstvy mejkapu.

Doufám, že brzy se na sebe dokáže podívat bez přehnané kritiky.

Zdravím musilovahana

Milá musilovahana, koukám, že se vaše dcera moc nepomamila, ale možná ji ovlivňují kamarádky a časopisy

Text nebyl redakčně upraven

Reklama