Nevíte jako každý rok touto dobou, kam dřív skočit? Předvánoční ruch z vás vysává poslední zbytky energie i dobré nálady? Máme pro vás pozvání na místo, kde se vaše tělo i duše uklidní a naladí na tu správnou vánoční atmosféru, a to už tuto sobotu!

Zveme vás do renesančních prostor na Praze 1, v Řetězové ulici č. 7, ART SPACE v sobotu 29. listopadu 2014 od 10 do 18. hod na setkání se zajímavými lidmi, kteří se věnují zdraví a harmonii duše i těla.

Můžete se setkat s terapeuty, umělci, zpěvačkou Feng – yun Song, jejíž zpěv dokáže vyladit každou buňku těla, poví nám také o správném dýchání. Na klasickou kytaru zahraje Milada Karez. Přednáškou o předvánoční atmosféře a hvězdných konstelacích vás příjemně naladí astroložka Věra Várady. O nových formách volné energie se dozvíte od Iva Fluksy. Úžasné Australské esence vám představí Martina Smíšková. A jako bonbonek si můžete vyzkoušet nejlepší kosmetiku v bio kvalitě, kterou vám předvede výhradní dovozce Zuzana Nohejlová. O tom, jak zvládat stres a trauma pohovoří Táňa Vaškovicová. O barvách a vibracích a tvorbě mandal promluví Ivana Stonjeková.

Po celý den můžete využít služeb terapeutů, výklad tarotu, astrologický rozbor, výhodně zakoupit mandaly, kosmetiku v bio kvalitě, harmonizační CD, amulety a šperky, vyzkoušet australské esence. Na místě je také občerstvení káva, čaj, dobré víno i malé pochutiny. A to vše za vstupné 150 Kč.

asdaqf

Reklama